PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611509}
8,2 6 506
ocen
8,2 10 1 6506
Syberia II
powrót do forum gry Syberia II

Trzecia część

ocenił(a) grę na 10

Czy ktokolwiek wie, czy może wyjść trzecia część? Słyszałam (czytałam xd) gdzieś, że były takie
plany, ale minęło już sporo czasu i ani widu, ani słuchu :/

Alicja_Klara

Może wyjść. Są nawet wstępne rysunki (na gryonline) Premiera to 2014/2015 rok (ale zapewne obsunie się do 2016 ;-) Najważniejsze, że po negocjacjach pieczę nad Syberią 3 przejął Sokal. No cóż. Pozostaje czekać.

ocenił(a) grę na 10
vital7

No! Tylko Sokal <3 Dzięki za info, już się rozglądam po necie :D

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

ciekaw jestem tylko jaka będzie fabuła bo Syberia I + Syberia II to jedna całość i nie wiem jaka możę być kontynuacja aby tytuł był adekwatny do gry ...

ocenił(a) grę na 10

Szkoda by było zupełnie zrezygnować z wątku mamutów i Hansa. I Oskara mogliby zmartwychwstać </3

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

no tak ale może Syberia III być niewypałem , który będzie żerował na popularności 2 wcześniejszych i udanych części

ocenił(a) grę na 10

Mogą mieć problem z wymyśleniem nowego, unikatowego wątku, fakt. No ale jestem gotowa przyjąć to ryzyko.

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

Hansa to raczej już być nie powinno bo przecież już był bardzo stary i chory na koniec drugiej części
No ale tym bardziej jestem ciekawy co Sokal wykombinuje:)

ocenił(a) grę na 10

Jeżeli tylko będzie to przesiąknięte tą niesamowitą atmosferą, gra będzie pięknie ilustrowana i zanimowana oraz podkład muzyczny podobny do poprzednich - to już połowa sukcesu. Choć fakt, poprzednie gry miały fenomenalny scenariusz i trudno będzie wymyślić coś nowego... No ale ostatnimi czasy w internetach cisza więc kto wie, czy nie dzielimy skóry na niedźwiedziu :(

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

możliwe , że i tak będzie , ale mam nadzieję , że to nie plotki
hehe jak powiedziałaś o niedźwiedziu to mi się Juki przypomniał hehehe a to moja ulubiona "postać"
OOOOOOO i nie wiedziałem że jesteś fanką Sherlocka!

a muszę przyznać że w jedynce bardzo NIE podobał mi się Komkolzgrad

ocenił(a) grę na 10

Juki był słodki :)

Sherlock! Tak! Gdyby był jakiś wyraz bardziej oddający przywiązanie do czegoś od "fanki", to ja bym tym była :D Kocham Sherlocka w każdej postaci. Nie wiem tylko, czy patrzyłeś na moją ocenę serialu czy filmu :)

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

patrzyłem oczywiście:) Też bardzo lubię Sherlocka ale moim ulubionym detektywem jest Poirot:)
A Juki to był najbardziej pocieszny stworek jakiego widziałem
rozweselał lekko ponury klimat gry :)

ocenił(a) grę na 10

Lubisz Agathę Christie? <3 hah, offtopic nam się robi xD
Tak, to prawda, Juki wprowadzał powiew optymizmu. No i Oskara naprawdę lubiłam. Jego teksty były czasem niezastąpione :)

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

Agathę Christie uwielbiam
przeczytałem już mnóstwo jej książek hehehe :)

ocenił(a) grę na 10

Moja ulubioną jest chyba "I nie było już nikogo", znaną też jako "Dziesięciu Murzynków". Zaskakujące zakończenie :)

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

Tak DZiesięciu murzynków to byłą rewelacja
ach ten klimat
przeczytałem w dwóch powyższych wydaniach
mimo ze znałem mordercę to ta atmosfera jest taka że keidys jeszcze raz przeczytam

użytkownik usunięty
Alicja_Klara

heh jak byłem w podstawówce to się trochę Syberii bałem ale jak się teraz ma osiemnastkę to trzeba wrócić do Syberii może nie będę się bał heheehehhehehehehee
OSKARA WTEDY TEŻ hehe

ocenił(a) grę na 8

Mi tak przyszło do głowy że może będziemy sterować Hansem... :) W czasach swojej młodości.

użytkownik usunięty
cholewap

no to jest jakiś pomysł :)

ocenił(a) grę na 10

Chociaż w dwójce był mały błąd.Bohaterowie mówili nie poruszając wcale ustami i wykonywali dziwne gesty

vital7

Gra jednak wyjdzie premiera to 1 grudzień tego roku

Gameplay - trailer : https://www.youtube.com/watch?v=hcyL6MX3u6E

ocenił(a) grę na 9
Alicja_Klara

chyba nie będzie

ocenił(a) grę na 10
Alicja_Klara

Coś tam powstaje ,ale kiedy gra będzie miała premierę to nie wiadomo. Najnowsze informacje wskazują na to że gra ma się ukazać w 2016 roku ale to nie jest pewne . :)

Alicja_Klara

Niestety ma kiepskie recenzje.

Alicja_Klara

już jest jak coś.

ocenił(a) grę na 10
Alicja_Klara

A 4 część już w produkcji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones