PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611509}
8,2 6 519
ocen
8,2 10 1 6519
Syberia II
powrót do forum gry Syberia II

super :)

ocenił(a) grę na 9

kocham serię gry "Syberia", 1 część gry razem z tatą przeszłam gdy miałam 6 lat, a grę tata zakupił w bodajże 2004 roku :) super gierka, bardzo wciąga, a w tej części najbardziej spodobał mi się klasztor, taki ładny, cudowna grafika, ale wątpię w to by wyszła 3 część tej serii

ocenił(a) grę na 10
lauriii092

Ja również uwielbiam tą serię gier. Przyszyłem z tą grą wiele fantastycznych wspomnień gram w to do dzisiaj i nigdy mi się to nie znudź A jeśli chodzi o 3 odsunę to są już pierwsze scenerie. Z jednej strony się cieszę że twórcy chcą zrobić 3 odsłonę mojej ulubionej grze przygodowej ale z drugiej strony trochę się obawiam że,3 odsłona nie będzie tak świta jak pozostałe 2 odsłony Jeszcze fakt, że premiera z roku na roku ciągle się przesuwa. Staram się myśleć pozytywnie ,ale coraz bardziej się nie cierpliwie.

ocenił(a) grę na 9
Jon_Arbackle

no i właśnie tak przesuwają premierę, aż w końcu naprawdę nie będzie tej części, ale bądźmy jakiejś myśli :/

użytkownik usunięty
lauriii092

Bo na przykład będzie koniec świata;) Ja jestem myśli, że powstanie trochę wcześniej:)

ocenił(a) grę na 9

podobno coś ma się pojawić w 2016 :/

użytkownik usunięty
lauriii092

Wiem, że podobno.

lauriii092

Jednak powstanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones