PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622913}
8,4 11 060
ocen
8,4 10 1 11060
Tekken 3
powrót do forum gry Tekken 3

Eddy Gordo!

użytkownik usunięty

Zdecydowanie moja ulubiona postać z serii. Pamiętam te czasy jak za małolata uczyłem się stawać na rękach i robić różne inne triki by udawać Eddy'ego. Zapewne musiało to wyglądać bardzo komicznie haha xD

ocenił(a) grę na 9

Hahaha! Robiłem podobnie xD Obok Eddy'ego bardzo lubiłem też Law'a tego z kucykiem.

ocenił(a) grę na 10
kaioken26

Law to bruce lee, kucyka ma Lei

ocenił(a) grę na 9
Himiteshu

Racja. Pamięć szwankuje.

ocenił(a) grę na 10

też pamiętam że zacząłem naśladować bohaterów oczywiście ruchy.A tak w ogóle moje ulubione postacie to Jin Kazama i Kazuya Mishima oraz Paul Phoenix

ryan19

Paul Phoenix miał niezłego POWERA ! hyhy

użytkownik usunięty
Psyhe

Paul to również jedna z moich ulubionych postaci. Dobry był też Law i Lei.

Lei miał spoko style tych pijanych mistrzów żurawi itp.
Law to był centralny Bruce Lee i wydawał kapitalne odgłosy
I jeszcze ten zakorbiony (nawet nie wiem jak go nazwać) Yoshimitsu :)

użytkownik usunięty
Psyhe

Yoshimitsu miał dużo ciekawych ataków w tym jeden samobójczy. Pamiętam moje zdziwienie gdy walcząc z kolegą przypadkowo przebiłem się mieczem i przegrałem xD

Był taki cios co obracał się do ciebie plecami jak miałeś cały pasek zdrowia to on przebijał siebie i przeciwnika ale zostawało mu kapke zdrowia
A jak umiałeś reszte kombinacji to mógł jeszcze wirować wokół własnej osi z mieczem w brzuchu

http://www.youtube.com/watch?v=sAA6eMpOfB8

2:29

użytkownik usunięty
Psyhe

No właśnie kilka razy udało mi się takie coś zrobić, ale był to efekt energicznego napieprzania we wszystkie klawisze. Jedyna postać w której tak naprawdę opanowałem większość combosów to Eddy.

No Eddy był na poczatek fajny bo waliłeś palcami w klawisze i on odwalał ten swój taniec

ocenił(a) grę na 10

Lei jest trudna postacia do masterowania ale ma duzo tricky moves ;)

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Od 6ki juz takiego nie ma :(

ocenił(a) grę na 9

Ja lubię Yoshimitsu za to jak sobie siedzi po turecku i macha mieczem. Dobry jest też King i jego wrestlingowe combosy.

ocenił(a) grę na 10
Labret

King to poezja, on ma samych rzutow chyba z 50!!! Yoshi jest dosc nie przystępny, bardziej wole jego wersje z Soul Calibura

ocenił(a) grę na 10

Edyy jest faktycznie fajny no i jego prawie klon czyli Christie, ja najbardziej lubie Hwoaranga. Pozdrawiam

Himiteshu

Hwoarang to była super postać. Pamiętam te jego kombosy w powietrzu i potężne kopnięcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones