PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 524
oceny
9,1 10 1 26524
The Last of Us
Są w „The Last of Us” momenty filmowej poezji. Jest przywiązanie do detali godne wielkiej literackiej... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Gdy w 2009 roku po sukcesie "Uncharted 2" studio Naughty Dog podzieliło się na dwa zespoły, jedna część pozostała przy tworzeniu kolejnych przygód Drake’a, a reszta ekipy ruszyła z pracą nad koncepcją nowego IP, co po trzech i pół roku dało efekt. Nikt wtedy nie przewidział, jaką legendą obrośnie (niczym Maczużnik ciało zainfekowanego) ten tytuł. więcej
W 2013 roku siódma generacja konsol pomału odchodziła do lamusa. Microsoft i Sony na targach promocyjnych hucznie zapowiadały swoje nowe produkty i ich spektakularne możliwości techniczne. Dlatego wielu powątpiewało w sukces "The Last of Us", gdyż mało kto przypuszczał, że z siedmioletniej konsoli da się jeszcze coś wycisnąć. Sony upierało się jednak żeby zakończyć "kadencję" starszego sprzętu mocnym akcentem. Efekt? Powstanie jednej z najwybitniejszych gier w historii. więcej
Bardzo rzadko zdarza się, by fabuła wpłynęła na gracza w takim stopniu – zmuszając do przemyśleń, wywołując całą plejadę emocji: od wzruszenia i ulgi po smutek i złość. Natknęłam się na nią jakiś czas temu i ciągle odwlekałam moment spotkania z nią. A gdy to wreszcie nastąpiło, rozgrywka wciągnęła mnie jak wir. Nie mogłam się wydostać. więcej