PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803162}
7,7 95
ocen
7,7 10 1 95
The Red Strings Club
powrót do forum gry The Red Strings Club

Na grę trafiłam dzięki temu, że jeden z moich ulubionych muzyków (Gost) wrzucił screena, gdzie ukazał swój skromny udział w produkcji. Byłam bardzo zaintrygowana, nie tylko występem Gosta, ale i tym co ujrzałam na screenie - piękny cyberpunkowy pixelart, ze świetną paletą kolorów - dominacja różu i fioletu. Od soundtracku (który można znaleźć na bandcampie i Spotify) jestem wręcz uzależniona. No a scenariusz bardzo kojarzy mi się z klasykiem cyberpunku, Neuromancerem. Polecam serdecznie.

Necromancienne

Bardzo podoba mi się porownanie do Neuromancera - w punkt i bardzo trafne jeśli chodzi o The Red Strings Club. I nie tylko scenariusz, ale i miejscami klimat jest jak żywcem wyjęty z kart tej powieści. "The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.".. Myślałęm, że nie mo,żna zrobić gry w klimatach cyberpunk lepiej, niż to było w przypadku "Gemini Rue". A jednak The Red Strings Club robi to zdecydowanie lepiej, choć to różne produkcje. Gemini Rue jest bardziej "deszczowy", noirowy, obskurny. Soundtrack również na plus, ciężko się nie zgodzić. Klimaty Space rocka i progresywnej elektroniki mieszają się jak wyżej wymieniona paleta kolorów. Bardzo dobra produkcja ;)

ocenił(a) grę na 9
Necromancienne

Również się zgadzam :-) Właśnie przeszedłem, teraz chcę zobaczyć czy inne wybory w kolejnym podejściu będą miały znaczący wpływ na przebieg fabuły. Duże gry z segmentu AAA z reguły dostarczają mi najwięcej frajdy, ale to właśnie takie małe perełki jak "The Red Strings Club" wywołują opad szczęki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones