PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 295
ocen
7,2 10 1 11295
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Totalna kupa

ocenił(a) grę na 2

Sims 2 to najlepsza część jaka byłą z tej serii. Sims 3 było krokiem pogarszającym serie, a Sims 4 totalnie zniszczyła tą serie.
Więc było by na prawdę super, gdyby Sims 5 było łudząco podobne do Sims 2. Było by super, gdyby ujrzeć wszystko tak jak w Sims 2 tylko, że unowocześnione z wolnym światem, jak w Sims 3 czy też Sims 4.
Sims 2 to cudo, a po tej części seria się psuła poprzez Sims 3 aż do Sims 4.
Podsumowując: Niech Sims 5 zrobią mniej więcej, tak jak napisałem, czyli: "Więc było by na prawdę super, gdyby Sims 5 było łudząco podobne do Sims 2. Było by super, gdybym mógł ujrzeć wszystko tak jak w Sims 2 tylko, że unowocześnione z wolnym światem, jak w Sims 3 czy też Sims 4." i oczywiście tryp pracy, jak w Sims 4 ;) Ale ogólnie mówią to Sims 4 to jedna, wielka KUPA.

pio73

Jedno co mnie wkurzało w 2 to to, że sim miał niemal cały czas kamienną twarz. Dobrze, że w 4 się skupili żeby interakcje simów były bardziej realistyczne. Też tryb budowania się zdecydowanie rozwinął, za wyjątkiem dachów, bo to to schrzanili. Ogólnie jak po grze w 2 z wszystkimi dodatkami i akcesoriami siadłem do 4 po prostu się zawiodłem, ale gdy zagrałem w podstawową dwójkę bez niczego... też się zawiodłem. 4 jest to jakiś (moim zdaniem) krok na przód, ale na pewno nie warty swojej ceny (ok 140zł dałem). Najbardziej zawiodło mnie to, że w 4 mamy obrazki, zamiast 3d mapy świata ):

ocenił(a) grę na 8
Windraver

Mnie np. bardzo zawiedli staruszkowie i zamkniety swiat jak w TS2... Co do staruszkow w TS2 byli bardzo realistyczni, lupalo w krzyzu i wgl.... a teraz niczym nie roznia sie od doroslych, dodatkowo na poczatku brak dzieci, ciagle zwieszanie sie postaci kiedy maja cos zrobic.... niczym nie roznia sie w tym od TS3 w bugach i zwieszeniach po mimo malych wymagan i postaci wygladajacych jak z modeliny.

ocenił(a) grę na 8
ewda

Interfejs TS4 jest lepszy od wszystkich poprzednich części razem wziętych, no a przecież to tylko gra komputerowa, jak niby mają zrobić ludzi idealnie przypominających tych z realu?

ocenił(a) grę na 8
Maja_Malicka

w TS2 im sie to udalo, postacie byly bardzo realistyczne i szczerze gdyby skopiowali wiekszosc rzeczy z TS2 takich jak wyglad tylko lekko ulepszony + zachowanie z TS2 i zrobili otwarty swiat z TS3 to gra byla by duzo lepsza. Taka jest moja opina ale kazdy ma inna :)

ocenił(a) grę na 7
pio73

Zgadzam się, druga część rządzi!

pio73

Kiedy można się spodziewać The Sims 5?

ocenił(a) grę na 6
megan94

Po wydaniu 100 dodatków z okrojonymi rzeczami z podstawki.

higis

Co wy macie do trójki? To zdecydowanie najbardziej rozwinięta część z największa ilościa funkcji i możliwości rozgrywki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones