PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 448
ocen
8,8 10 1 19448
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Oglądam tak sobie screnny, patrze na wymagania gry i nie dowierzam. Ta przygodówka ma większe wymagania od Mafii II (wiem, że porównanie z dupy).

To dzięki słabej optymalizacji, czy po prostu ta komiksowa grafika, potrzebuje takie podzespoły?

użytkownik usunięty
NexaT

Hej.Spróbuj może wyłączyć w opcjach Antyaliasing i cienie.Powinna gra smigać bez zacinek.Ale może coś nie tak właśnie z optymalizacją,bo na moim laptoku w sumie dośc mocnym,gra zacinała.

Ja tej gry nie mam na swoim komputerze, gdyż właśnie nie wiem, czy w ogóle mi pójdzie, skoro wymagania są tak duże.

NexaT

Jeśli nawet tak pisze to gra ma wymagania znacznie mniejsze od tych podawanych. Na moim starożytnym GF 9500gt z athlonem X2 2.8ghz chodzi płynnie na full detalach podczas gdy z Mafią II bywały problemy.

Ivalor

A odpali mi na komputerze:
1,8ghz amd athlon
1,5gb ramu
geforce 8400 gs?

NexaT

Prawdopodobnie nie na full detalach, ale sądzę, że powinno bez problemu.

Ivalor

Byłoby znakomicie, dzięki.

NexaT

Powiem tyle, raz mam stałe 60 klatek (blokada v-sync) a podczas cutscenek spadają do 30 i tak skaczą, w tej grze schrzanili optymalizacje.

ocenił(a) grę na 9
WujekKoszar

U mnie cały czas jest na poziomie 60. Gra ma małe wymagania sprzętowe w stosunku do innych gier z 2012-2013 roku,
ale i tak wyraźnie za duże, bo jest zrobiona w stylu wielu gier z lat 90' więc wymagania powinny być kilka razy niższe.
Raczej Far Cry 3 2012, Far Cry 4 2014 czy Wiedźmin 3 2015 mają od niej wyższe choć też nigdy poniżej 60 klatek w tych grach nie spada ilość FPS na ultra 1280x1024.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones