PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775517}

Uncharted: Zaginione dziedzictwo

Uncharted: The Lost Legacy
8,1 4 466
ocen
8,1 10 1 4466
Uncharted: Zaginione dziedzictwo
powrót do forum gry Uncharted: Zaginione dziedzictwo

Jestem wielki entuzjasta serii Uncharted jak i całego Naughty Dog (The last of us to jeden z moich trzech ulubionych tytułów na konsole Sony) . Zaginione Dziedzictwo prezentuje się niesamowicie jeżeli chodzi o szatę graficzna . Ale dalej niestety już nie jest tak kolorowo . Brak nowych innowacji , tęsknota za starym dobrym Nathanem , średnia historia i najwiekszy minus .. bardzo krótka . Polecam fana serii uprzedzając ze pewnie odczują coś podobnego jak ja. Druga odsłona była moja ulubiona . Tęskniłem za Nią przez cała historie z najnowszej części .

rottweiler93

No nie można powiedzieć że nic nie dodali bo skradanie, zabijanie po cichu jest tu mega, coś czego brakowało mi w U4 i poprzednich wersjach, ale faktycznie reszta to zrzyna z innych czesci, tak w sumie to wszystkiego po trochu

ocenił(a) grę na 7
rottweiler93

Wiesz co, to nawet nie brak innowacji czy długość bolą najbardziej, a niespójność wizji. Do połowy mamy elegancką przygodówkę w klimatach serii, zagadki i eksplorację, a im bliżej końca tym więcej mamy bezmyślnego zabijania dziesiątek typów, rzucania się C4 i naparzania rakietami.

ocenił(a) grę na 8
rottweiler93

To miał być tylko dodatek do czwórki więc nie ma co się dziwić, że odbiega poziomem.
Rozbudowali go bardziej niż były pierwotne założenia, by doić. Moim zdaniem jako całość jest grą słabszą od 2,3,4.
Uncharted 1 - 8...Uncharted 2 - 9...Uncharted 3 - 9...Uncharted 4 - 10...Uncharted: Zaginione dziedzictwo - 8,5

Jeśli chodzi o lokacje to wyspy południowego Pacyfiku w Uncharted 4 oraz Indie w Uncharted: Zaginione dziedzictwo to
lokacje z Tomb Raider III 1998, który miał Indie, wyspy południowego Pacyfiku, Anglię, Usa i Antarktydę.
Spore zapożyczenie. Ale przynajmniej wiem jakby wyglądał oficjalny remake Tomb raider III w roku 2016/2017
dzięki Naughty Dog :) Obie serie od siebie kopiowały.
Uncharted 1 2007 od Tomb raider Legend 2006. Tomb raider 2013 od Uncharted 2 i 3.
A potem Uncharted 4 i dodatek lokacje z TR 3, a także pojawiło się używanie liny, które było znakiem rozpoznawczym
prequeli Tomb raider z 2013 i ROTR 2015/2016. Nawet przez moment był czekan.
W sumie używanie lin po raz pierwszy pojawiło się w Tomb raider 4 1999.

returner

Coś mi się wydaje, że w Uncharted 4 był jednak Madagaskar i wyspy niedaleko niego, czyli Ocean Indyjski, a nie południowy Pacyfik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones