PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775517}

Uncharted: Zaginione dziedzictwo

Uncharted: The Lost Legacy
8,1 4 481
ocen
8,1 10 1 4481
Uncharted: Zaginione dziedzictwo
powrót do forum gry Uncharted: Zaginione dziedzictwo

Ktoś kto nie daje 10 tej grze lub U4 to pytam się w jakie Wy gry gracie skoro ta jest poniżej?

ocenił(a) grę na 8
michal4p

Uncharted 4 jest najlepszą odsłoną serii. Seria jest b.dobra, ale ma kilka wad.

Główne wady serii Uncharted i nowszych części Tomb Raider (Legend, Underworld i prequeli 2013 i 2015) to:
-za dużo strzelania
-za mało zagadek
-za proste zagadki
-brak elementów zręcznościowych. Wspinaczki są zbyt łatwe pod 8 latków i automatyczne
-bardzo niski poziom trudności pod względem myślenia i skoków
-bardzo krótki czas gry

W tych elementach Tomb raider 1,2,3,4 z lat 1996-1999 te nowsze gry wręcz miażdżą :)
Tomb raider 1996 i Tomb raider II 1997 to gry wręcz idealne.
Ale trzeba przyznać, że projekt lokacji Uncharted 4 dorównał tym z Tomb raider 1996 i Tomb raider II 1997.
W TR 1 podobały się mi wszystkie lokacje w Peru, Grecji, Egipcie, Atlantydzie.
W TR 2 na murze Chińskim, Wenecji, głębinach z wrakiem Maria Doria, w katakumbach, klasztorze i świątyni w Tybecie.
W Uncharted 4 jest podobnie. Było trzeba czekać 20 lat
Tomb raider 1996 - 10
Tomb raider II 1997 - 10
Tomb raider III 1998 - 8,5
Tomb raider IV 1999 - 8,5
Tomb raider V 2000 - 6
Tomb raider VI 2002 -6
Tomb raider Legend 2006 - 8
Tomb raider Anniversary 2007 - 8,5 (remake TR 1)
Tomb raider Underworld 2008 - 8
Tomb raider 2013 - 9
Rise of tomb raider 2015/2016 - 8

Uncharted 2007 - 8
Uncharted 2 2009 - 9
Uncharted 3 2011 - 9
Uncharted 4: Kres Złodzieja 2016 - 10
Uncharted: Zaginione dziedzictwo 2017 - 8,5

michal4p

Na przykład The Last of Us i Wiedźmin 3 ;)

ocenił(a) grę na 7
michal4p

Akurat Zaginione Dziedzictwo jest przepiękną wydmuszką, fabularnie ta gra jest dnem co nie zmienia faktu, że świetnie się w to gra, akcji jest mnóstwo, widoki przepiękne i grywalność ogromna. Jednak jestem w stanie zrozumieć każdy zarzut wobec tej gry.

ocenił(a) grę na 8
Polindak

Co z tego ,ze jest dnem jak gra się w to po prostu wspaniale?? A i z tą fabuła bez przesady nie każda gra musi orać Szekspira żeby była dobra

michal4p

Wiedzmin 3 to przy tym arcydzieło :) owszem, grafika w Uncharted jest piekna, ale fabularnie daleko do Wiesia czy np.Horizib zero dawn.

ocenił(a) grę na 5
michal4p

A gramy, gramy :) m.in. w ostatnią Zelde Breath od the Wild czy Mario Oddysey, które wywołały przysłowiowy opad szczeny co w przypadku Zaginionego Dziewictwa niestety się nie udało.Po raz enty raz zakończenie akcji rodem pedzącego pociągu niestety na mnie już nie podziałały.Podobnie się tyczy zagadek, miejscówek czy głupkowatego NPC ze słabiutkim SI.A całość wypełnia miałka historyjka z utartym do bólu schematem.
I szczerze nie wiem co tu może podobać?
I tak przy okazji, Druckmann nie trzymał na tym łapy i to się czuję, pod każdym względem.Nawet nie ma polotu do takiego TLOU czy U4 i jak dla mnie ten dodatek mógłby w ogóle nie istnieć.

ocenił(a) grę na 8
michal4p

W lepsze

michal4p

Aktualnie ogrywam tą grę, jestem w 9 rozdziale gry i do momentu tej nawalanki w pociągu grało mi się świetnie. Niestety, ale po tych wpaniałosciach jakie się dzieją na tym pociągu, aż się odechciewa grać...

ocenił(a) grę na 6
Bary

To w U2 nie grałeś, skoro akcja z pociągiem Ci się nie podoba.

ocenił(a) grę na 7
michal4p

"Tomb Raider"

ocenił(a) grę na 8
michal4p

Dla mnie najblizej idealu byla Uncharted 2. Żeby stworzyć idealne uncharted trzeba by było wziąć Uncharted 4, dodać tam więcej strzelania jak w 2, więcej epickich momentów jak w 3, przywrócić walkę wręcz z 2 i odrzucanie granatów z 3. U4 aktualnie ma za mało gameplayu, a za dużo sekcji chodzono-eksploracyjnych i przerywników filmowych. Strzelanie też nie jest aż tak przyjemne jak w 2, nadal sie zdarza, ze trafiony gosciu chowa sie za skrzynie na kilka sekund zeby sie wychylic znow i tak trzeba powtorzyc 5x zeby go ubic. W dwójce kazdy strzal powodowal u wroga reakcje, utrate rownowagi, krotkotrwale wyjscie zza zaslony zeby go mozna bylo dobic. W 3 byl totalnie skopany poziom trudnosci - wszedzie ludzie z granatnikami, sniperzy i typy w helmach, w ktorych trzeba bylo wladowac 2 magazynki.

ocenił(a) grę na 6
michal4p

Ale ta gra nie zasługuje na 10.

ocenił(a) grę na 8
michal4p

Przyznaje gra jest super,grałem teraz w Remastered,więc grafika odnowiona wygląda pięknie.Ale np do U4 części nie ma co porównywać.Głównie na minus to że jest za mało akcji,a za dużo nużących zagadek niestety.Oraz misje są za bardzo jednolite i brakuje w nich trochę urozmaicenia,bo gracz ma uczucie jakby ciągle w kółko to samo wykonywał.A ogólnie gra się super.8 max to co mogę dać.Bardziej jestem fanem Call of Duty i może dlatego akcji mi w tego typu grach brakuje ;)

ocenił(a) grę na 7
michal4p

Z czasem dorosłeś i wiesz jaki błąd popełniłeś ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones