PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606065}

Uncharted 2: Pośród złodziei

Uncharted 2: Among Thieves
8,6 16 123
oceny
8,6 10 1 16123
Uncharted 2: Pośród złodziei
powrót do forum gry Uncharted 2: Pośród złodziei

ostatnia walka była beznadziejna głupia , latanie w koło i tylko strzelanie mogli troszeczkę
dopracować tą walkę , ale cała reszta to rewelacja , mód w gębie :) ocena na filmwebie jest
prawidłowa pozdro

ocenił(a) grę na 10
SeBo47

Racja. Walka była prostacka i banalna. Nie zmienia to jednak faktu, że gra jest genialna i na pewno do niej jeszcze wrócę. Na razie zabieram się za trójkę. :D

użytkownik usunięty
SeBo47

Prawda. Studio się nie postarało. Mnie ostatnia misja denerwuje, bo jest typowo zręcznościowa. Przy całej reszcie wypada tak sobie. Ja nie cierpię potworów, a superbossów jeszcze bardziej.

ocenił(a) grę na 10
SeBo47

Faktycznie walka z Lazarevicem pozostawia pewien niedosyt......nudnawo i łatwo. Nie zmienia to faktu, że całość jest pierwszoklaśna. Grafika, akcja, muza, dubbing- wszystko na wysokim poziomie. Co więcej, gra ma już prawie 6 lat a przysporzyła mi tyle satysfakcji, że niejedna współczesna produkcja mogła by jej tego pozazdrościć. 10/10

ocenił(a) grę na 9
SeBo47

Gry są dobre, ale mają kilka wad.

Główne wady serii Uncharted i nowszych części Tomb Raider (Legend, Underworld i prequeli 2013 i 2015) to:
-za dużo strzelania
-za mało zagadek
-za proste zagadki
-brak elementów zręcznościowych. Wspinaczki są pod 8 latków i są automayczne
-bardzo niski poziom trudności pod względem myślenia i skoków
-bardzo krótki czas gry

W tych elementach Tomb raider 1,2,3,4 z lat 1996-1999 te nowsze gry wręcz miażdżą :)
Tomb raider 1996 i Tomb raider II 1997 to gry wręcz idealne.

returner

Tomb Raider 3 był już naprawdę miejscami trudny i wymagał sporej cierpliwości. Ludzie nie chcą dzisiaj grać w takie gry, bo też i nie grają tylko nastolatkowie (z mnóstwem wolnego czasu), ale też starsi, którzy chcą usiąść po robocie i się zrelaksować przy padzie.
Średnia wieku gracza w USA to ~35 lat i to są ludzie, którzy mają kasę, żeby kupować gry. Nastolatkowie mają czas, ale czy pieniądze - niekoniecznie.

bambosze_babuni

No ale nie bez powodu są wprowadzone poziomy trudności.
Wziąłem trudny i przeszedłem grę w zasadzie bez żadnej trudności (no ginąłem trochę, ale w żadnym wypadku nie nazwałbym tego poziomem trudnym), a był to mój pierwszy kontakt z serią i poza tym nie byłem przyzwyczajony do grania na padzie. Wyższy poziom można było wziąć dopiero po odblokowaniu.

donmaslanoz14

Sprzedało się ponad 6 milionów kopii tej gry. To dobitnie pokazuje, że ludzie chcą grać właśnie w takie tytuły. Dla Ciebie może była za łatwa, dla większości ludzi była w sam raz.

bambosze_babuni

No ale ja nie mówię że nie xD, rozumiem że starsi gracze chcą się tylko bezstresowo zrelaksować. Dlatego rozumiem np. dlaczego ostatnie części GTA są łatwe. Ale gdy gra zawiera wybór poziomu trudności, to jednak nie rozumiem czemu wysoki poziom trudności jest łatwy.
Powinien być łatwy dla casualowych i młodszych graczy, oraz wysoki dla ludzi którzy chcą jakiegokolwiek wyzwania. W innym wypadku, cały ten podział jest bezsensowny.

ocenił(a) grę na 9
SeBo47

Zgadzam sie w 100% z Toba. Pozdro.

ocenił(a) grę na 8
SeBo47

Ja dałbym nawet 9,tak jak w 4 części,gdyby tylko tych potworów całych nie było.Ponieważ z super gry przygodowej zrobili takie s-f.Ale ogólnie przygoda udana,grafika ładnie się prezentuje w tej wersji Remastered na PS5.Teraz zabieram się za 3 część.Mam nadzieję że będzie bardziej realna ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones