PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696941}

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: A Thief's End
9,0 15 783
oceny
9,0 10 1 15783
Uncharted 4: Kres Złodzieja
powrót do forum gry Uncharted 4: Kres Złodzieja

gra która spycha wszystko za siebie, gorąco polecam ten tytuł :)

ocenił(a) grę na 9
floster79

Wielka racja
https://www.youtube.com/watch?v=ZY-aoZH6ymY

ocenił(a) grę na 10
floster79

genialna jedyny minus to że teraz gdy włącze inną gre to wszystko wygląda biedniej ;)

barabasz_

hehe tez tak mam

ocenił(a) grę na 10
floster79

Naughty Dog i wszystko jasne! Teraz poprosze TLoU2... Prosze? Blagam... :)

amsztel

twoje jak i moje modły się mogą spełnić ;) ND zapowiedziało jeszcze dwa tytuły na ta generacje ps, kto wie, plotka głosi ze może to będzie jeden z tytułów ;) pozdrawiam

floster79

Ja zagrałem w TLoU tuż przed U4 i wiesz co? U4 wypadło bardzo blado, z akcentem na bardzo
Po TLoU wszystko wygląda slabo, lepsza grafika w U4 mnie nie interere. Wolę ciekawsze tytuły,
U2 było super a ta część to odcinanie kuponów.

sickrabbit

hym mi się dwie gry podobały równorzędnie, ale każdemu tam może sie podobać co innego i tyle, U2 to wiadomo jak wyszla to wszyscy robili oczy, trojka byla formalnością, wydaje mi sie ze 4 zrobili tylko dlatego żeby zobaczyć możliwości ps4 i tym samym zakończyli serie

ocenił(a) grę na 9
floster79

Uncharted 4 poziomem nie odbija od poprzednich części. Chodzi mi głównie o poziom fabularny i rozgrywki, no gdyż grafika to siłą rzeczy z czasem będzie lepsza. A czemu The last of us lepsze ? Bo ma lepszy niepodważalny klimat. Ta nutka niezwykłości wyprzedza o jeden krok Uncharted

ocenił(a) grę na 9
DawTLK

Zgadzam się z Tobą i ja napiszę to tak - Uncharted 4 to gra rewelacyjna ale TLOU to gra GENIALNA!
Cieszę się że obie są od Naughty Dog, teraz czekam na kolejną perełkę. Jestem zakochany w TLOU i w klimacie tej gry choć nie wiem czy jest sens i w ogóle czy brana jest pod uwagę kontynuacja losów Ellie i Joela. Co by się nie działo czekamy na następne dziecko Naughty Dog, jestem pewien że nie będziemy zawiedzeni.

ocenił(a) grę na 9
manekshow

Nie wiem jak będzie wyglądała kontynuacja The last of US, ale mam nadzieję że może w drugiej części zostanie przedstawiona historia innych bohaterów alternatywnie do czasów z pierwszej części ale na przykład w innym zakątku USA/Świata ;)

ocenił(a) grę na 9
floster79

Gra jest świetna. Czekałem na ponownie wybitną grę w stylu Indiana Jones blisko 20 lat od czasu Tomb raider 1 i 2 :)
I doczekałem się. Gra ma mnóstwo zalet - świetny projekt lokacji, dobrą oprawę graficzną, dobrze napisanego bohatera,
ciekawą fabułę, klimat, humor, akcję, sporo miłej wspinaczki, satysfakcjonującą długość gry.
Zabawne, że Uncharted 4 ma więcej tomb raidera w tomb raiderze niż prequele tomb raider z 2013 i 2015/2016.
Nawet pod względem terenów w Uncharted 4 i dodatku to kopia z TR III.

Uncharted 1 z 2007 kopiowała styl poniekąd z Tomb raider Legend 2006. Podobnie się grało.
Miały nawet podobne zalety i wady.
2 i 3 część zawiesiła jednak poprzeczkę wyżej i seria nabrała własnej tożsamości dzięki nim.
A 4 część to przebiła z nawiązką.
Cieszy też, że długość gry Uncharted 4 podwoiła się w stosunku do poprzednich krótkich części 1,2,3.
Jedyne wady gry to te same bolączki co poprzednich odsłon Uncharted i nowych Tomb raiderów jak np:
za dużo strzelania, za łatwa wspinaczka, za mało zagadek i za łatwe, a poza tym jest bardzo dobrze.
W tym Tomb Raider 1996 i Tomb raider II 1997 do dziś są lepsze, ale były to gry idealne w czasach,
które wyszły i oceniam je na maksymalną notę. Podobnie teraz Uncharted 4, który przebił wszystkie części Uncharted.

Pamiętam, że zawsze wyobrażałem sobie jak mogą starsze najlepsze części Tomb raider wyglądać w nowszej oprawie.
Mam na mysli Tomb raider I, II, III, IV z lat 90'
Crystal Dynamics w 2007 wydał remake Tomb raider 1 i mogliśmy sobie pograć w nowszej oprawie o 10 lat i
podziwiać między innymi zaginioną dolinę w Peru z T-Rexem.
Remaku Tomb raider 2 nie doczekaliśmy się.
Mamy tylko fanowski remake tej gry po 20 latach - demo z 1 levelem wydane w 2017 roku (Chiński mur).
To demo może nie ma oprawy na miarę 2017 roku, ale z pewnością na 2011 :)
Miałem też smaka, by zobaczyć w lepszej oprawie graficznej levele z Indii i wysp południowego Pacyfiku z Tomb raider 3.
I mam to czego chciałem.
Uncharted 4 z 2016 ma wyspy na południowym Pacyfiku,
a dodatek do czwartej części z 2017 ma akcję w Indiach.
Gry po 18-19 latach od premiery Tomb raider III.
Tak obecnie, by wyglądał oficjalny remale Tomb raider 3.
Nawet trochę lepiej, bo jednak na Pc grafika stoi w każdej grze na wyższym poziomie niż na konsolach więc
Uncharted 4 to najwyższy poziom graficzny dla Ps4,
a na Pc taka gra wyglądałby jeszcze lepiej.
Różnice w grafice na korzyść Pc w grach są z kilku powodów:
-Pc 4K, a konsola Ps4 1080p lub PS4Pro 2K
-Są też przeważnie lepsze efekty czy nawet tekstury
-Wsparcie modów graficznych
-z każdym rokiem od premiery konsoli pc mają nad nią większą przewagę, bo konsoli nie ulepszy się, a Pc tak

Porównywałem sobie wiele gier np: Far cry 4, Wiedźmin 3,
Rise of tomb raider, Assassin's creed Origins.
Zawsze były różnice na korzyść Pc.
Konsola potrzeba mi była tylko do ekskluzywnych tytułów np:
Uncharted 1-3 remaster, Uncharted 4 z dodatkiem,
Last of Us, które na Pc nie zostały wydane i pewnie nigdy nie wyjdą, bo taka polityka się im opłaca, gdyż wielu,
by zrezygnowało wtedy z kupna konsol.

Cała seria trzyma Uncharted poziom wysoki.
Seria Tomb raider miała wzlot, upadek przy 5 i 6 części i znowu wzloty,
ale nigdy kolejne sequele nie dorównały pierwszym dwóch częściom.
Zasługa w tym przełomowych rozwiązań na datę wydania z której kopiowali wszyscy.
Genialna bohaterka -Indiana Jones w spódnicy, cutscenki, wielkie przygody, dużo wspinania na wymagającym poziomie,
bardzo dużo fajnych zagadek, genialny projekt lokacji, wysoki poziom trudności dający satysfakcję.
Zapadły mi w pamięć bardzo mocno wszystkie lokacje z Tomb raider 1996 z Peru, Grecji, Egiptu i Atlantydy.
Były blisko perfekcji. To samo w Tomb raider w 1997.
Chiński mur, Wenecja z domem Bartholi i teatrem,
a następnie głębiny z wrakiem Maria Doria, katakumby, klasztor, świątynia Xian w Tybecie. Miód, cud i orzeszki.
Dzięki Uncharted 4 2016 i dodatku z 2017 mamy poniekąd remaster dwóch lokacji z Tomb raider 3 :)

UNCHARTED 4 to najlepsza gra na Playstation 4 !

TR 1-10...TR2-10...TR3-9...TR4-9...TR5-7...TR6-6...TR Legend-8...TR 1 Anniversary-8,5...TR-Underworld-8...
prequele - TR 2013-9...ROTR 2015/2016-8
U1-8...U2-9...U3-9...U4-10...U Zaginione dziedzictwo-8,5

ocenił(a) grę na 9
returner

Może zapędziłem się z tym najlepsza gra na PS4, bo jest jeszcze druga genialna gra Naughty Dog :
The Last of Us 2013, które też oceniam na 10.

ocenił(a) grę na 9
floster79

Właśnie na PS5 przeszedłem Remastered tej gry.Jest naprawdę świetna całościowo.Dałbym nawet 10 gdyby tylko było więcej akcji z strzelaniną,a zagadki żeby były trochę ciekawsze,bo niektóre były trochę nużące.Ale ogólnie gra się z wielką przyjemnością,od początku,do samego końca.Taka męska wersja,Tomb Raider ;)

jazdowicz2666

Dokładnie tak jak piszesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones