PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 187
ocen
8,3 10 1 12187
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

Pierwszy trailer w pełnej polskiej wersji językowej już jest i... słucha się tego okropnie, mam nadzieję, że sony pozwoli manipulować ścieżkami audio, bez zmiany języka napisów. Trzymam kciuki SCE!

użytkownik usunięty
nikel

Szkoda ale niestety mam taką samą opinię po obejrzeniu trailera. Mogli się bardziej przyłożyć do polskiej wersji.

ocenił(a) grę na 8
nikel

Nikt ci nie każe grać w polskiej wersji, angielska też będzie, a jak nie to jaki problem kupić tą grę za granicą.

użytkownik usunięty
kolsol

Oczywistym jest, że nikt mi nie każe. Mowa o tym, że polscy aktorzy mogli się bardziej przyłożyć.

użytkownik usunięty

Dobra, nie oceniam dopóki nie zagram w pełną wersję :) Jeszcze 2 dni do polskiej premiery :)

ocenił(a) grę na 7
nikel

Nie jest tak zle. ;)

ocenił(a) grę na 8
Arolowy

Dubbing brzmi jak by postacie nie rozmawiały ze sobą, tylko po prostu wypowiadały swoje kwestie. W dodatku jeszcze to dziwne echo studyjne. Osobiście lubię dubbingi, niestety ten jest strasznie drętwy i psuje trochę zabawę.

ocenił(a) grę na 7
Arczi008

Mnie nie przeszkadza. :) Tylko trochę dubbing Emily oraz Ashley jest nieco irytujący, głównie przez mimikę.

Arolowy

Imo jeszcze dubbing tego analityka/psychologa jest do bani. Głównie przez synchro ust.

ocenił(a) grę na 7
FrozenFanPL

Racja. Jednak aktor bardzo zarzucał twarzą na wszystkie strony. xD

Arolowy

Troszeczkę :D

ocenił(a) grę na 7
nikel

Machnęłabym ręką na dubbing, gdyby nie postać Emily... Szwed jest koszmarna w tej roli, koszmarna po prostu...

ocenił(a) grę na 8
o_cholera

a do jakiej gry zrobili dobry dubbing ? zawsze te same mordy aktorzyn , nie robia profesjonalnych przesluchan pod konkretny tytul tylko tych amatorow biora z gory i sa efekty

ocenił(a) grę na 7
mlecz19_filmweb

W wiedźminie dubbing brzmi świetnie :).

ocenił(a) grę na 8
nikel

Polski dubbing Sam jest przeokropny, reszta ujdzie w tłoku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones