PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 182
oceny
8,3 10 1 12182
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

Ulubiona postać

ocenił(a) grę na 10

Mike, Jessica, Chris, Josh, Sam, Matthew, czy może Ashley? Dla mnie Mike na równi z Joshem :)

ocenił(a) grę na 9
etnee

1.Mike
2.Sam
3.Jessica
4.Nieznajomy
5.Josh
6.Emily
7.Chris
8.Matt
9.Ashley

ocenił(a) grę na 10
derylepl

1. Sam
2. Mike
3. Chris
4. Jessica
5. Matt
6. Ashley
7. Josh
8. Emily

Jak widać każdy ma swoje typy ;)

ocenił(a) grę na 10
etnee

1. Sam
2. Chris
3. Mike
4. Matt i Ashley
5. Jess
6. Josh
7. Emily

misia1147

1. Ashley
2. Sam
3. Chris
4. Mike
5. Matt
6. Jessica
7. Emily
8. Josh

Ashley jest najlepsza <3

ocenił(a) grę na 9
transformers567_fw

1. Chris
2. Ash
3. Mike
4. Sam
5. Matt
6. Josh
7. Jess
8. Emily

ocenił(a) grę na 10
transformers567_fw

ona jest poj*bana ale spoko? ty wiesz, że ona ma coś z banią?

Batioo1

Ja tam ją lubię, mimo że za bardzo panikuje i ta akacja z Chrisem.........
Ale ma coś w sobie.

ocenił(a) grę na 10
transformers567_fw

jak dla mnie to ona ma same, nawet ryj ma wkurzający, jedynie ciało ma fajne, ale nie o tym mowa! oprócz tego to jeszcze przesadziła z akcją z Emily i chciała żeby Mike ją zabił, a później ją idiotka przepraszała i dostała z liścia hahaha!

Batioo1

Myślę że po prostu jest za ładna ;)
Przecież wiem że jej zachowanie jest czasem idiotyczne, za bardzo panikuje, podejmuje zlę decyzje, nawet jeśli my wybierzemy dobrze.

ocenił(a) grę na 10
transformers567_fw

Może i masz rację, bo w końcu każdy ma inny gust xD bo np. ja kocham Emily, ale większość jej nienawidzi

ocenił(a) grę na 7
etnee

Wilk, który prowadzi Mike`a przez szpital. I Sam.

etnee

Moja ulubiona postać to Emily. Ponieważ jest inteligentna i należy do tych zdolnych do logicznego myślenia. Twarda dziewczyna, po wydarzeniach w kopalni wiedziałem, że to ona musi być final gril, aż mi piosenka survivor do głowy przyszła :D Bez niej wszyscy by zdechli. A tak poza tym, to lubie wszystkie postacie w tej grze:
1.Emily
2.Mike
3.Sam
4.Jessica
5.Josh
6.Chris
7.Matt
8.Ashley

Karirsu

Z wyjątkiem Ashley.
SPOILER
Zostawia Chrisa na śmierć, bo postanowił ją zastrzelić, ale kiedy Emily może stanowić POTENCJALNE zagrożenie, które i tak okazuje się bzdurą, to zabicie jej jest ok?

Karirsu

Emily mogła zginąć przed dotarciem do schroniska, więc niekoniecznie była final girl. Dodatkowo Em w tej produkcji jest typową zołzą - nawet odtwórczyni tej postaci o tym wspomina.

ponczi88

Miałem na myśli moją final girl

ocenił(a) grę na 10
Karirsu

słuchaj kolego, ja mam podobny ranking i uważam również, że Emily jest genialna (niestety dużo osób tak nie uważa!!!!) i po prostu nienawidzę tej poj*banej kur*wskiej dzi*ki Ashley, ona jest popi*rdolona na maksa...!

ocenił(a) grę na 10
etnee

1. Josh
2. Jessica
3. Mike
4. Matt
5. Sam
6. Ashley
7. Chris
8. Emily

MikexD

1. Chris
2. Sam
3. Josh
4. Matt
5. Ashley
6. Jessica
7. Emily
8. Mike

ocenił(a) grę na 8
etnee

Sam! Sympatyczna laska "z jajami".

ocenił(a) grę na 9
SzaraEminencja

U mnie również, zdobyła najwięcej mojej sympatii. Nie mogę tego powiedzieć o Emily, która była klasycznym przykładem nastoletniego suczydła, ale mimo wszystko szanuję jej zimną krew i to, że samodzielnie udało jej się przetrwać. No i pieso-wilk z sanatorium <3

etnee

1. Tyłek Jess.
2. Tyłek Emily.
3. Tyłek Sam.
4. Doktor Stormare. Bo robi głupie miny, jest nietrzeźwy w pracy i ma gdzieś, że w jego biurze leżą paskudne rzeczy.

Piramidoglowy

5. Rude włosy Ash :P

ocenił(a) grę na 10
Piramidoglowy

hahahaha dobre! tyłek Ash też niezły!!!

etnee

1. Dr Hill
2. Sam
3. Josh
4. Jess
5. Chris
6. Ashley
7. Matt
8. Mike
9. Nieznajomy
10. Emily

ocenił(a) grę na 10
etnee

1. Samantha
2. Emily
3. Michael
4. Jessica
5. Beth Washington
6. Joshua Washington
7. Christopher
8. Podpalacz
9. Dr. Alan Hill
10. Hannah Washington
11. Matthew
12. Ashley

ocenił(a) grę na 10
Batioo1

Jessica <3

ocenił(a) grę na 7
etnee

Oczywiście Sam (najfajniejsza dziewczyna, a jako jedyna przyjechała bez faceta...). Z początku Josha lubiłem najmniej, ale pewna scena całkowicie zmieniła moje zdanie o nim xD

ocenił(a) grę na 10
etnee

Jessica <3

Wowzerz

1.Josh
2.Chris
3.Dr.Hill
4.Matt
5.Mike
7.Podpalacz
8.Sam

ocenił(a) grę na 9
etnee

SPOILER
1. Hannah (po przemianie w Wendigo)
2. dr Hill
3. Mike
4. Chris
5. Sam
6. Jess
7. Matt

etnee

Sam, potem Mike i Josh.

ocenił(a) grę na 9
etnee

Kocham mika, uwielbiam jess i chrisa. Obojętne sa sam, josh i drHill. Niecierpie mata, em i ashley.
Fajnie, ze podczas gry zmienia sie afekt w stosunku do bohaterów. Jestem w trakcie (7 rozdział) i ciekawi mnie jak dalej bedzie sie układał ranking :).
Oby mike i chris przezyli, bo jess wpadła do szybu (prawie ja miałam) z jej powodu zaczęłam grę 2raz i sie nie udało :(

etnee

Sam była dla mnie najciekawsza - jako jedyna z grupy miała czyste sumienie, nie przyczyniła się do "pranku" z początku gry. Uczciwa, zaradna, łagodna i jeśli chodzi o urodę, to pozostawia konkurencję daleko w tyle ;)
Później na równi Chris i Ashley, obserwowanie ich relacji było bardzo przyjemne. Żałuję że Josha nie ma nieco więcej i że nie ma innych zakończeń swojego wątku.

etnee

Na początku najbardziej lubiłem Chrisa, ale później rządzi i dzieli w tej grze Mike. Początek gry wskazywał, że będzie jakimś okropnie strasznym dupkiem w stylu tych wszystkich amerykańskich licealistów w futbolowych kurteczkach, którzy lubią dręczyć słabszych od siebie. Okazało się, że Mike jest niesamowicie odważny, gotowy do poświęceń i nie ma w sobie nic z egoisty, za jakiego go miałem na początku gry. Niestety w finale nie wytrzymałem nerwówki, ruszyłem padem i mój ulubieniec zginął :-( Przeżyli tylko Chris i Sam, więc poszło mi kiepsko. Ta gra naprawdę jest genialna bo autentycznie boimy się o los bohaterów. Nie ma Dodaj do słownika, jednak zła decyzja i wszystko stracone, jak w prawdziwym życiu. Czekam z niecierpliwością na drugą cześć.

U mnie lista bohaterów wygląda tak
1. Mike
2. Chris
3. Sam
4. Jessica
5. Josh
6. Ashley
7. Emily
8. Matt

etnee

1.Sam
2.Mike
3.Matt
4.Josh
5.Jessica
6.Chris
7.Emily
8.Ashley

etnee

1. Sam
2. Mike
3. Wolfie
4. Emily
5. Josh
6. Chris
7. Jessica
8. Ashley

ocenił(a) grę na 9
etnee

1. Chris!
2.Mike
3.Sam
4.Josh
5.Ashley
6.Matt
7.Jessica
8.Emily

etnee

1. Josh

etnee

1. Emily
2. Ashley
3. Mike
4. Sam
5. Chris
6. Jessica
7. Matt
8. Josh

Z tym, że Emily i Ashley lubię najbardziej, Mike'a, Sam, Chrisa, Jessice i Matta lubię, a Josha nie lubię. Ale jeśli już mam ich ułożyć na miejscach to chyba w ten sposób

ocenił(a) grę na 10
etnee

1. Mike ❤
2. Sam
3. Jess
4. Chris
5. Josh
6. Ashley
7. Matt
8. Emily

Grę skończyłam w dniu premiery. Drugiego dnia zdobyłam platynę. Za pierwszym razem udało mi się uratować wszystkich (Nie wiem jakim cudem). A kolejnego dnia zabiłam wszystkich. Gra mnie mega wciągnęła później trochę zaczęłam żałować że skończyłam ją w jeden dzień ale no nie mogłam się od niej oderwać.

ocenił(a) grę na 10
natalia_croft2002

Boże podpisałam się nie na temat

ocenił(a) grę na 10
natalia_croft2002

Nie podpisałam (głupi słownik w tel) tylko rozpisałam.

ocenił(a) grę na 9
etnee

Sam i Mike .Emily to postać której nie można lubić po prostu nie mozna

etnee

1. Emily - zadziorna, zaradna, inteligentna, odważna, potrafi sobie sama poradzić nawet w ciężkiej sytuacji. Wie czego chce, nie daje sobie wchodzić na głowę i w kaszę dmuchać. Czasem przesadza z swoją wrednością (mam tu na myśli tylko i wyłącznie zachowanie wobec Matta, bo Jess moim zdaniem sobie zasłużyła), ale ja nie lubię wyidealizowanych postaci. Postać wręcz musi mieć wady żebym ją lubiła, a jako, że Emily wady ma, a jednocześnie jej zalety w moich oczach po stokroć przeważają nad jej wadami, to jest ona moją zdecydowanie i bezkonkurencyjnie ulubioną postacią z gry. Poza tym to ona wpadła na pomysł wezwania pomocy przez radio znajdujące się w wieży - bez niej reszta byłaby w przysłowiowej dupie i nie byłaby w stanie się uratować.
2. Chris - zabawny, miły, porządny.
3. Ashley - chyba najbardziej realistyczna i ludzka postać z gry, a ja zawsze cenię sobie realizm psychologiczny w kreowaniu postaci. Jest mega spoko.
4. Matt/Sam Matt - miły, normalny chłopak. Lubię go, ale jest trochę nijaki. Sam - jest spoko, nic do niej nie mam, ale jest jak dla mnie nieco zbyt wyidealizowaną postacią.
5. Josh/Mike Josh - od początku go mega nie lubiłam. Wydawał mi się prostacki z tymi tekstami, które rzucał na temat Ashley do Chrisa. Kiedy wyszła na jaw prawda na jego temat stał się dużo bardziej interesującą postacią, a potem zaczęłam mu bardzo współczuć, co sprawiło, że moja opinia na jego temat złagodniała, ale nie na tyle żebym go polubiła. Mike - taki macho cwaniaczek. Nie cierpię takich gości. Z czasem nieco się w moich oczach zrehabilitował (on i Emily najbardziej pomogli w przetrwaniu całej grupy) ale nie na tyle bym go polubiła. To jego podrywała Hannah i to do niego należało ogarnięcie jej i jej spławienie. Mógł jej powiedzieć żeby odpuściła sobie i nie robiła sobie nadziei, bo nie jest zainteresowany i nic z tego nie będzie. Ale nie zrobił tego, bo pewnie schlebiało mu jej zainteresowanie, a poza tym gdyby ją wprost spławił to nie było by okazji do zrobienia chamskiego, "śmiesznego" żarciku.
6. Jessica - tępa dzida, słodka idiotka i pusta blondyna rodem z najgorszych, najbardziej stereotypowych i chamskich kawałów o blondynkach. Myślałam, że padnę gdy podczas kłótni z Em walnęła tekstem, że po co dobre oceny komuś kto potrafi wykorzystać swoje naturalne walory. Nie dość, że sama przyznaje, że osiąga cele wypiętym tyłkiem i rozłożonymi nogami, to jeszcze się tym chwali. Na dodatek hipokrytka i beznadziejna przyjaciółka. Najpierw chce zrobić chamski żart na Hannah, bo podrywała Mike'a, który był wtedy z Emily, a Jess jak sama twierdzi "dba tu tylko o swoją Em", a potem sama jest z byłym "swojej Em".


Nie zamieściłam w rankingu Nieznajomego, Beth i Hannha, bo to postacie, których było bardzo mało i nie dane nam było dobrze ich poznać. Jednak Beth i Nieznajomy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Hannah natomiast wydaje się bardzo naiwna i taka "mimozowata".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones