PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734072}
6,4 1 603
oceny
6,4 10 1 1603
Vampyr
powrót do forum gry Vampyr

Jakie macie wymagania, co do tej gry? Czy zawojuje rynek, tak samo jak Life is Strange?

Pricce

Dobre pytanie/a. Dontnod zawiesił sobie poprzeczkę bardzo wysoko, dzięki genialnemu Life is Strange. Kluczem do sukcesu Vampyra może być to co min. porwalo w LiS, a zatem trzy czynniki :

1) Fabuła
2) Muzyka
3) Bohaterowie

Na tych 3 polach muszą spróbować dorównać LiS, choć to łatwe nie będzie. Również z tego co wiadomo gra bedzie interaktywna i oparta na wyborach dialogowych i wyborach, kogo zabić a kogo oszczedzić. To drugie podobno ma wpływać na ludzi wokół i cały świat. Też musi być przekonywujące.
Powinno być dobrze bo to ta sama ekipa, ale zobaczymy. Chociaż i tak wiadomo, że ta gra powstaje w przerwie drugiego epizodu LiS, więc na to trzeba przede wszystkim czekać. Chodzą ploty, że LiS 2 pwostaje równolegle do Vampyra, bo studio podzieliło się na dwue ekipy.

transformers567_fw

Jednego jestem pewien. Ta gra będzie ŚWIETNA. Bo to Dontnod. To wystarczy :)

Ale bardzo żałuję, że Vampyrek nie będzie podzielony na epizody. To również sprawiło, że LiS był (jest) magiczną grą. Te cliffhangery, pod koniec każdego z epizodów! Człowiek przez tydzień nie mógł spać, bo WHAAAAT?! O.o To oczekiwanie na każdy epek, dzięki czemu powstawała masa teorii. Ludzie żyli tym niesamowicie, to było coś fantastycznego.
I OBY rzeczywiście tak było, by wybory miały jakieś znaczenie, i to nie tylko na moment, na kilka scen! (hello Telltale) Chciałbym, żeby decyzja jaką podejmę na początku, miały wpływ na wydarzenia końcowe, i ogólnie. I nie żadne kosmetyczne zmiany (np. inne dialogi) jak to czyni Telltale. Wiedźmin 3 powinien być przykładem.

Mhm, nie słyszałem o tym. ALe ekipa z pewnoscią się rozrosła, więc myślę, że spokojnie mogą pracować na dwa fronty. Czekam na Vampyra, ale to nic w porównaniu z oczekiwaniem na LiS'ka 2. Niech już go ogłaszają, wtedy powstanie odpowiednia strona na Filmweb, i będzie można ostro dyskutować :D

Pricce

Mam ogromną nadzieję, że tak. Jednak pewności nie ma bo Dontond dopiero zaczyna, tak naprawdę. Znacznie spokojniejszy jestem np. O Detroit Become Human. Quantic Dream doszedł do tego miejsca, że ich produkty biorę w ciemno. Ich "najgorsza" gra wciaz była rewelacyjna.
Niemniej LiS uważam za genialną produkcję i liczę, że Vampyr będzie rósnie udany. Albo przynajmniej rewelacyjny :)

Pricce

Jak idzie o epizody, to się nie zgodzę. Czy to w przypadku Life is Strange, czy gier Telltale'a, zawsze czekam aż wyjdzie całość, nim kupię, i zagram. Zbyt duże odstępy czasu sprawiają, że nieco się o grze i postaciach zapomina, a przez to jest się mniej związanym z nimi. Wolę raz a dobrze, przysiąść przy jednej spójnej fabule.

ocenił(a) grę na 6
truegod

Amen!

ocenił(a) grę na 8
Pricce

Nie wiem, czy podbije rynek i po prawdzie mało mnie to obchodzi, dla mnie ważne tylko, żeby była tak dobra, mocna i fabularna jak obiecują i żeby zakończenie nie skończyło jak w LiS. Mam do tej gry tak olbrzymie wymagania, jak jeszcze chyba do niczego w historii gamingu, a gdzieś w środeczku czuję, że się nie zawiodę.

Pricce

przecież to będzie gra RPG, dlaczego porównujecie to do Life is Strange ? pod żadnym względem nie bedzie jej przypominać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones