PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 526
ocen
9,6 10 1 58526
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

https://youtu.be/jlkB22TlPBc

Po prostu musicie odsłuchać. Zachwyt gwarantowany. A wśród wrażliwych na piękno muzyki pewnie zapanuje totalne odebranie mowy jeszcze na długo po tym, jak wybrzmieje ostatnia nuta (o ile w ogóle przestaniecie słuchać tego arcydzieła).

Voytash89

Niesamowity utwór... wspaniałe arcydzieło! Jestem cholernie dumna z tej gry pomimo tego, że jeszcze nie miałam okazji w nią zagrać. Cudo!

JediAryaEverdeen

Ja również jeszcze nie grałem, ale gdy słyszę każdorazowo o niej jako o arcydziele (co się zdarza nie rzadko) to też mnie duma rozpiera. :)

ocenił(a) grę na 10
JediAryaEverdeen

taaaa.....:/ ja gram od 3 dni i zaczynam skip'ować , gra fajna ale problem leży w tym że nadmiar tych "arcydzieł" zaczyna mnie męczyć po prostu :(

ocenił(a) grę na 10
ROBERTHUNT

co prawda tego motywu akurat nie wyskip'owałem fajnie laska zagrała w tej karczmie ;) ale fakt jest faktem, w gta 5 wszystko bylo prostsze "jedź uwal gościa wróć :-D " tutaj mnogość wątków pobocznych dobija

ocenił(a) grę na 10
ROBERTHUNT

Warto odpoczywać pomiędzy sesjami i grać w coś całkowicie innego :)

ocenił(a) grę na 10
Voytash89

Szczękę miałem gdzieś w okolicach podłogi jak usłyszałem ją po raz pierwszy w grze. Szczególnie kiedy było już jasne o czym Priscilla śpiewa... Piękna pieśń, aż żal że nie ma jej na oficjalnej płycie z soundtrackiem dołączanej do gry.

Voytash89

Głos Anny Terpiłowskiej cudowny i piękna pieśń

Voytash89

Priscilla na Eurowizję!

Voytash89

przpeiekne scaigam se na fona i slucham caly dzien nie obchdozi mnei czy obiad starsza robi czy dziewczyna chce sie dupcyzc siedze i slucham *w*

użytkownik usunięty
Voytash89

Rzeczywiście odejmuje mowę, rosyjska wersja również bardzo ładnie brzmi, słowiańskie korzenie robią swoje.

Voytash89

A tutaj cover w wykonaniu Sati Sauri

https://www.youtube.com/watch?v=bjhsAds47Kg

obejrzyjcie i dajcie jej suba, warto

ocenił(a) grę na 10
Voytash89

Niesamowite!
Wg mnie "nasza" Priscilla ma najlepszy głos, ale piosenka najpiękniej brzmi po francusku i rosyjsku. ;]

Voytash89

Na prawdę arcydzieło? Ja jak słuchałem tej piosenki to nie wiedziałem co powiedzieć, nie z zachwytu. Jak dla mnie trochę grafomańska... Np. "Otwórz te rany a potem zalecz" jak sobie przypomnę te słowa, to zawsze się śmieje. Na prawdę nie wiem co widzicie w tym utworze.

użytkownik usunięty
PoProstuSiwy

Podpisuję się pod tą wypowiedzią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones