PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 503
oceny
9,6 10 1 58503
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Studio CD Projekt RED już na długo przed premierą zapowiadało, że trzecia część "Wiedźmina" będzie... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Muszę szczerze przyznać, że cała monumentalna historia została rozpisana z prawdziwą maestrią, racząc gracza bogactwem wątków oraz rozmaitych dróg wyboru, dzięki czemu  to właśnie my kreujemy snutą tu opowieść i kierujemy losami postaci i nie jest to w zasadzie nic nowego pod Słońcem, bo spotykaliśmy się z tym już w poprzednich częściach, jednak dopiero "Dziki Gon" dał to odczuć w tak niesamowity sposób. więcej
Jest to najlepsza adaptacja wiedźmińskiego uniwersum jaką stworzono. [...] Chłopakom i dziewczynom z CD Projekt RED udało się stworzyć produkcję, która zawstydza gry zarówno Bethesdy, jak i BioWare'u. więcej
Sama historia barona i jego żony mogłaby spokojnie otrzymać osobne wydawnictwo, a nagromadzenie mniejszych wątków i ilość oraz jakość twistów zawstydza niejeden film osadzony w świecie fantazji.  więcej