PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788192}
7,7 2 949
ocen
7,7 10 1 2949
Wolfenstein II: The New Colossus
powrót do forum gry Wolfenstein II: The New Colossus

Anya w ciąży biegająca z karabinem i mordująca wrogów, Irene Engel jako główny przeciwnik, zły tata - dobra mama itd.
To wszystko służy temu, żeby młodych chłopców, którzy są odbiorcami tego produktu pozbawić męskich wzorców, które to sukcesywnie giną w kulturze masowej.
Od ok 20 lat nie ma ich w kinie, a teraz wzięli się za gry komputerowe.

Możecie mnie uznać za wariata, trola itp., ale zastanówcie się proszę, czy mogę nie mieć racji.

Ktoś na to wykłada pieniądze i ma w tym cel.
"Feminizacja" młodzieży trwa z każdego możliwego kanału, ale w życiu bym nie przypuszczał, że zobaczę ją również w kultowej serii Wolfenstein.

ocenił(a) grę na 3
tom0907

Ta gra to manifest SJW ;) Szkoda, że mało kto porusza to w recenzjach. Pod względem rozgrywki też sporo słabsza od poprzedniej części. The New Order i Old Blood były bardzo fajne a tutaj niestety zawód. Gry ze Szwecji niestety upadają, Murzyni twarzą I Wojny Światowej w Battlefield 1, feministki w Wolfenstein, ech :(

ocenił(a) grę na 10
tom0907

Tak masz rację. Można cię uznać za wariata, bo za nic innego się nie da. Kolejny biedny heteroseksualny biały mężczyzna zaszczuty i broniący się ostatkiem sił w okopie przegrywając wojnę o męskość - tylko dlatego że w jednej grze z serii jest kilka silnych kobiecych charakterów.
Nie wiem gdzie się wykluwają tacy jak ty, ale wracajcie pod kamień z którego wypełzacie.

"Feminizacja młodzieży" bo ktoś pokazał że kobieta tez może być silna i brać sprawy w swoje ręce. No debil.

Floyt

pozamiatałeś 10/10

ocenił(a) grę na 4
Floyt

Tak?
A teraz wyobraźcie sobie, że to mama bohatera jest "tą złą" i to ją mamy w grze zabić.
To by wywołało oburzenie, prawda?

tom0907

Ja się właściwie zgodzę. Porównanie republikanów do nazistów świadczy o tym, że lewica mogła sponsorować powstanie gry.

użytkownik usunięty
tom0907

F E M I N I Z A C J A M Ł O D Z I E Ż Y

ocenił(a) grę na 9
tom0907

Ale Blazkowic to facet...

ocenił(a) grę na 4
marcin_lendzion

Już nie! xD
W najnowszej odsłonie "Youngblood" bohaterem są dwie "lesbijki", które muszą uratować tatusia z opresji.

A kiedy sugerowałem półtora roku temu, ze feminizm wkrada się do gier komputerowych, to się ze mnie śmialiście.

ocenił(a) grę na 7
tom0907

Nie ma dowodów że siostry blaskowitch są less. Przynajmniej je pokaż. Rozumiem że niektóre sceny są groteskowe ale przesadzasz.

Co do odsłony o siostrach to raczej jest to coopowy mini dodatek.

ocenił(a) grę na 5
tom0907

Jestem mile zaskoczony, że ktoś poruszył to tutaj na forum. Zgadzam się w 100 procentach z autorem tego wątku. Co ciekawe, słowo "Niemcy" pada może max. ze 3 razy w całej grze, a Polacy są w niej ukazani nawet gorzej niż Niemcy (ojciec BJ postępuje analogicznie jak Frau Engel, ale gorzej), jako psychopaci bez żadnych wartości, sprzedający żydów i maltretujący swoje własne dzieci. 


Oczywiście najbardziej bohaterscy w grze są Żydzi, czarnoskórzy, kobiety w ciąży, niepełnosprawni i inne "pokrzywdzone" grupy społeczne. Dawno nie miałem styczności z czymś tak przesiąkniętym nienawistną, lewicową propagandą przywołującą skojarzenia (o ironio) z propagandą właśnie trzeciej rzeszy. To odebrało całą radość gry. 


Pewnie zabieg celowy, żeby gra trafiała "do mas" ale myślę, że na dłuższą metę zachowanie neutralności sprawiłoby, że gra zyskała by szersze grono fanów. Myślę, że dużo osób, tak jak ja, odpala gry, żeby odciąć się i odstresować, a nie po to by na każdym kroku obcować z nachalnym, politycznym praniem mózgu. 

ocenił(a) grę na 4
Sonofperdition

Cieszę się, że nie jestem w tym osamotniony.
Pranie mózgu trwa. Zobacz filmy sprzed ostatnich 20 lat.
Oczywiście, propaganda zawsze była w filmach, jednak mam wrażenie, że ostatnio granica przesunęła się ciut za daleko.
Obecnie "zabrali się" też za gry.
Pisałem to trzy lata temu, kiedy nie wyszła jeszcze gra "Wolfenstein: Youngblood", która to pozycja tylko potwierdza ww spostrzeżenia.

Przykro się czyta również komentarze osób, które mi odpowiedziały.

Jeśli jesteś zainteresowany (nie do końca) przyjemnymi, ale za to starającymi się o obiektywizm materiałami na tematy dynamiki społecznej, wpływu social mediów oraz zagadnieniami związanymi z relacjami płciowymi, polecam Ci autora Rollo Tomassi.
Ma mnóstwo materiałów na you tube, on i pozostali, których znajdziesz przez niego również na yt.
Najlepiej daj znać czy sprawdziłeś i co myślisz tutaj, albo na pw.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones