PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796468}
6,4 350
ocen
6,4 10 1 350
World of Warcraft: Battle for Azeroth
powrót do forum gry World of Warcraft: Battle for Azeroth

wtf? po kij? mało mamy własnego fantasy, że musimy spolszczyć angielskie imiona bohaterów? I po co ograniczać się tylko do nazwisk, Sylwia Bieżywiatr, Alina, Halina, Bogusław etc. -_-

ocenił(a) grę na 1
diana6echo

Mi to akurat nie przeszkadza

użytkownik usunięty
Gokussb

A mi przeszkadza.

ocenił(a) grę na 1

cóż opinia to opinia

ocenił(a) grę na 1

ja minusuje wowa na 1 NIE z powodu tłumaczenia , a przez to że tej serii wogóle być nie powinno tylko warcraft 4 .

użytkownik usunięty
Gokussb

/facepalm

ocenił(a) grę na 1

Ty sie cieszysz że wow ujrzał światło dzienne ?? Przez to w4 sie oddala

użytkownik usunięty
Gokussb

Owszem, cieszę się.

ocenił(a) grę na 1

a to czemu ??

ocenił(a) grę na 6
Gokussb

Ja się cieszę. Dlatego, że uważam że uniwersum Warcrafta bardziej sprawdza się w formie gry cRPG, w tym przypadku MMORPG, niż gry strategicznej. Po prostu taka forma narracji bardziej mi leży - no i Blizzard ma szersze pole do popisu, nie musi skupiać się tylko i wyłącznie na bataliach i działaniach wojennych, a może pokazać ten świat z szerszej perspektywy.

Ale rozumiem, że to kwestia mocno subiektywna ;)

ocenił(a) grę na 1
Asvers

Cóż no opinia to opinia ja jednak od warcrafta wole starcrafta . Czemu wole starcrafta ? Lubie strategie i przygody jakie są w kosmosie i jest fajniejsza według mnie fabuła . Ale rozumiem że ciebie świat warcrafta fascynuje , mnie fascynował kiedyś . Teraz znacznie wole starcrafta

ocenił(a) grę na 6
Gokussb

No i słusznie ;) Każdy ma inne preferencje, czy to chodzi o gatunek, czy klimat i fabułę ;) Osobiście w Starcrafta nigdy nie grałem, więc nie mam punktu odniesienia.

ocenił(a) grę na 1
Asvers

jeśli będziesz chciał to wprowadzę cie w świat starcrafta . I wyjaśnię ci o czym jest fabuła

Gokussb

To brzmi jak: "jak chcesz to pokaże Ci kotki w piwnicy"

ocenił(a) grę na 1
RajanGozling

zapewniam cie że NIE mam takiego zamiaru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones