PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605964}

Wrota Baldura

Baldur's Gate
8,7 8 650
ocen
8,7 10 1 8650
Wrota Baldura
powrót do forum gry Wrota Baldura

Nie mówię, że zła, ale plagiat.

Dangeris

Gdzie Ty widzisz jakieś podobieństwo między tymi grami?? Kopia Diablo ha ha ha

_ENKI_

Zerżnął po całej linii.

Dangeris

Co jest zerżnięte według Ciebie??

_ENKI_

Ogólny rozwój postaci i postacie.
A i jeszcze grafika też słaba.

Dangeris

Rozwój postaci jest oparty na zasadach AD&D więc nie jest zerżnięty z Diablo w którym rozwój postaci jest bardzo ograniczony. Postacie mówisz?? jakie? w Diablo spotyka się ich garstkę, poza tym BG to cRPG a Diablo to Hack&slash. Na dzisiejsze czasy grafika słaba jest w obu grach ale wtedy, kiedy one wyszły była rewelacyjna. Ja przeszedłem kilkadziesiąt razy BG i kilka razy Diablo i nigdy nie widziałem żadnego podobieństwa między nimi.

_ENKI_

Widocznie nie zwracałeś uwagi na to, a ja tak!
Nie mówię, że ta gra jest zła, ale troszkę sobie zaczerpnęła z Diablo.

Dangeris

Ja nie widzę żadnych podobieństw... Są całkowicie inne! Obydwie genialne w swoich kategoriach to bez dwóch zdań. Obydwie oceniłem na 10 i serduszko. Pozdrawiam

_ENKI_

Ja tez pozdrawiam, jednakże nie zgadzam się z tobą.

Dangeris

Ja też się z Tobą nie zgadzam :-). Ale przynajmniej można z Tobą kulturalnie wymienić poglądy, są na tym forum takie oszołomy, którzy na jakikolwiek przeciwny ich zdaniu wpis zaczynają zaraz obrażać.
A tak w ogóle przeszedłeś BG i Diablo?

_ENKI_

W Bg nawet nie grałem, ale widziałem na screenach.
A w diablo kiedyś grałem.

Dangeris

Heh to jak możesz mówić, że jest zerżnięte z Diablo? Zagraj, sprawdź i potem porównuj, a nie wypisujesz wyssane z palca pierdoły. Pozdrawiam

_ENKI_

Widziałem ponad 100 screenów porównujących do Diablo i było to samo.
Pozdrawiam.

Dangeris

Screeny to nie to samo co gra... Zagraj, wtedy będziesz\ mógł wyrazić obiektywne zdanie, a nie bazujesz na jakichś screenach i bezsensownych porównaniach. A filmy też oceniasz i porównujesz po obejrzeniu zwiastuna lub zdjęć?xD

ocenił(a) grę na 9
_ENKI_

Nie no to chyba prowokacja chyba nawet w diablo 1 nie grałeś......

ocenił(a) grę na 5
WOLVERINE55

Zastanawiam się jak można być tak głupi jak Dangeris. Koleś musi byc szczylem. Ocenionych ma ledwo kilka gier. Dzieciak albo hejter. Jak ktoś pierd oii że BG zżynał z Diablo to widać że ani jednego ani drugiego na oczy nie widział.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

Jak można porónywać gry poprzez screeny? Trzeba zagrać by porównać, nawet jesli są jakieś podobienstwa to i tak najwazniejsza jest fabuła gry, pozatym diablo i BG to rozne rodzaje gry, nie mogly byc od siebie 'zrzynane'. Autor sam przyznal ze nie gral w BG, wiec wnioskuje ze albo jest to dziecko któremyu wydaje sie ze ma zawsze rację, albo prowokuje i ma z tego radochę.

Dangeris

Prosimy nie karmić trolla.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

HAHAHAHA!

użytkownik usunięty
Dangeris

Jesteś niemądry. "Gothic" to podróba diablo, a ty się Baldura czepiasz.

ocenił(a) grę na 8

Ale co tu się dziwić? Skoro dla niego Baldur 2 jest łatwy do przejścia, a w Gothic-u trzeba myśleć i to ostro bo Gothic jest z widoku trzeciej osoby a Baldu z rzutu izometrycznego. Troll pełną gębą.

Dangeris

Nie karmić trolla.

Dangeris

Troll - nie karmić

Dijkstra79

Nie karmić trolla.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

niektórzy po prostu lubią patrzeć jak świat płonie ;D pozdro

ocenił(a) grę na 9
Dangeris

Eh, Diablo to gra polegająca na zabijaniu hord potworów... BG to gra która zachwyca fabułą i niezwykłym światem FR, BG jest zrobione na podstawie podręcznika do gier RPG tzw stołowych gier gdzie siadasz z kumplami z piwkiem, chrupkami przed podręcznikiem i gracie, nie ma tutaj nic z Diablo.. rozwój postaci wziął się właśnie z podręcznika Duengons & Dragons jak i sama mechanika. Postacie? Broń boże, w Diablo postacie nie miały charakteru jako takiego i nie żyły własnym życiem jak w BG...

Asvers

BG to klon Diablo - Takiej bzdury nie słyszałem od czasów szczawiu i mirabelek :D

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Słuchaj Diablo genialny hack and slash nie ma nic do BG nawet ze screenów! Inny inwentarz, fabuła, koncepcja, system rozwoju i walki (w przypadku BG jest to AD&D). A Gothic całkiem przyzwoite RPG (nie amerykański - mega szacun!) nie ma tu nic do rzeczy.

ocenił(a) grę na 9
janekszyszkowski

Muszę przyznać że koleś sypnął takiego pieprza że wielu się na to rzuciło ale jemu zapewne o to chodziło. Jeszcze małpa na profilu :D mistrzostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones