PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725200}

Żywioł. Deepwater Horizon

Deepwater Horizon
7,1 57 312
ocen
7,1 10 1 57312
6,3 18
ocen krytyków
Żywioł. Deepwater Horizon
powrót do forum filmu Żywioł. Deepwater Horizon

no i mają mnie w kinie na 100% :)

ocenił(a) film na 10
kilapekila

Lepiej bym tego nie ujęła :)

kilapekila

ze mną tak samo :D

kilapekila

dokładnie ~!! <3

kilapekila

Mnie też :D Niezły chwyt reklamowy: chcesz mieć widownie, daj rolę Dylanowi.

ocenił(a) film na 10
revira

haha co racja to racja xdd

ocenił(a) film na 7
revira

No co wy...?I to wam starcza...? ;-)

kilapekila

Mnie również xD :D

kilapekila

Cóż... Dylan w doborowej obsadzie. Jeśli będzie się tak starał jak dotąd to może naprawdę daleko zajść

ocenił(a) film na 8
kilapekila

Mnie też :P

ocenił(a) film na 7
kilapekila

Ten z Beverly Hills?

ocenił(a) film na 7
kilapekila

No jaaaasne ! Jak gówniary widzą tego szczawika to muszą go koniecznie obejrzeć, bo od samego widoku stają się mokre.

Dla mnie liczą się takie legendy kina jak Kurt i John no i oczywiście Mark Wahlberg, którego z resztą ubóstwiam ! Każdy film z Markiem uwielbiam!

l_niedzielski91

A widziałeś jak ten szczawik gra? Gówniarą od dawna nie jestem (niestety), ale ten dzieciak wiele razy zachwycił mnie swoim aktorstwem czego nie był w stanie dokonać Mark Wahlberg. Zaznaczam, że uwielbiam Russella i Malkovicha i bardzo ich cenię.

Legendy legendami, ale i oni byli kiedyś młodymi, nieopierzonymi i początkującymi. Nigdy nie będę rozumiała stawiania na piedestale doświadczonych i uznanych przy jednoczesnym krytykowaniu i wyśmiewaniu dla zasady młodych i początkujących.

Oglądając zwiastun ucieszyłam się na widok O'Briena, bo wiem, że swoją grą wzbogaci film, a nie będzie ładnym breloczkiem.

ocenił(a) film na 7
libelula

Fajnie zagral, przekonujaco. Moment kiedy odkrywa ze cos jest nie tak z odwiertem, spoko aktor.
Wahlberg gra mniej wiecej na tym samym poziomie - nie ma tego blysku. Moze zagrac policjanta, robotnika.
Mysle ze O'Brien ma lepszy warsztat od niego i wieksze mozliwosci rozwoju..

ocenił(a) film na 10
l_niedzielski91

Tak, nawet nie wiesz jaka jestem mokra! Na początku zobacz jak aktor gra, dopiero go oceniaj.

ocenił(a) film na 7
PaulaGlee25

:DD dobrrrrra zamykam temat. Spodziewałem się tak szybkich reakcji z Waszej strony drogie Panie.
Choć jak na razie Markowi nie dorównuje , wystarczy chociaż by spojrzeć na ilość fanów na FB 0.5mln vs 17mln.
( a z tą wilgotnością to mnie trochę poniosło. {Sorrrki} ). A w ogóle mam do Niego wielki szacunek - nie miał łatwego dzieciństwa.

ocenił(a) film na 10
l_niedzielski91

Osobiście uważam że Dylanowi jeszcze brakuje tego czegoś, co ma np. Mark i inni aktorzy tego typu. Myślę że jeśli dalej będzie brał takie oferty jak na razie bierze, to kiedyś stanie się docenianym aktorem. Co do Facebooka, to Dylan nie posiada go, to zapewne jakieś założone przez fana konto. Dylan posiada tylko Twittera :)
Rozumiem Twoje podejście do tego, bo wiem jak wiele fanów Dylana jara się tylko jego wyglądem, a nie kieruje się tym co najważniejsze, czyli grą aktorską. Uważam że ma mega potencjał i mam nadzieje że nie zmarnuje tego, bo jest mega sympatycznym i zabawnym człowiekiem, gdzie nawet po wywiadach to doskonale widać. Tylko po prostu żeby tego nie zmarnował. Wybaczam to z wilgotnością, haha :D

l_niedzielski91

Jak facet slini sie na widok jakiejs aktorzynki (pelno gornolotnych wypowiedzi na forach ,bardzo wulgarnych, o cyckach, dupach ,seksistowskie,prosto z mostu) to jest w porzadku ,ale dziewczyny to juz nie moga chodzic na film dla aktora. To od razu musza leciec takie wiesniackie komentarze jak Twoje?Dziewczyna napisala ,ze dla aktora idzie do kina ,od razu musi miec mokro? Opanuj sie czlowieku.Jak wam staje od Belucci to ok

ocenił(a) film na 7
Justyna_0288

Oj wypraszam sobie ;-p jestem gentelmanem (przynajmniej staram się

ocenił(a) film na 7
l_niedzielski91

Szczególnie Kurt...Mark też,bo w dobrych kinach akcji gra.Malkovich,tu akurat miałam chęć dać mu w papę,ale się ogarnęłam i przypomniałam rolę w "Być jak John Malkovich"...
Każdy w tym filmie odegrał dobrze swoją rolę.Oglądałam film z silnymi emocjami,pamiętam tę tragedię z 2010 roku...tu nie wystarczy po zakończeniu powiedzieć że był dobry czy zły bo ten straszny scenariusz napisało życie..ludzie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
returner

jezuuu, chciało ci się tak rozpisywać? :)

ocenił(a) film na 6
Olqqa

To są fakty dotyczące wszystkich kobiet - w skrócie. Najkrócej jak się da.
Nie da się szanować kobiet znając w 100% naturę kobiet oraz
znając jej przeszłość czyli jej czyny/wybory coś najważniejszego,
bo określa ją najbardziej i zawsze wyjdzie, że :
-najgorzej traktowała wartościowszych (brzydszych, mniej śmiałych),
a była łatwa dla najpłytszych co kopulują z największą ilością kobiet i
są najpłytsi, bo ktoś przystojny lub przebojowy lub zamożny
-godziła się z takimi na seks bez zobowiązań
-godziła się z takimi na seks licząc na związek i była wykorzystana
-takim dawała się na tacy
-przez takich była okłamywana i zdradzana

Każda kobieta wchodzi w te ramy mniej lub bardziej.
Im więcej facetów poznaje to tym bardziej jej przeszłość staje się
idealnym odzwierciedleniem tych ram.

ocenił(a) film na 7
returner

czyli mam rozumieć , że wg Ciebie każda kobieta to dziwka albo materialistka a do tego jest głupia?

kassssssska

Facet pisze praktycznie to samo na wielu forach. Najpewniej odreagowuje brak powodzenia u płci przeciwnej, a gdzie najlepiej wylewa się żale jak nie w internecie? Najlepiej go nie zniechęcać: jest wystarczająco żałosny ;)

aya_rivera

Tfu! Miało być "lepiej go nie zachęcać" a nie "zniechęcać" ;P

kassssssska

Leczy kompleksy w internetach. Szkoda klawiatury.

returner

po pierwsze jesteś płytki
po drugie jesteś płytki
po trzecie jesteś bardziej płytki niż deska :))))

Olqqa

To pierwszy mizogin Filmwebu - można znaleźć tu na forum mnóstwo podobnych wpisów jego autorstwa. Lepiej go więc nie zachęcać ;)

ocenił(a) film na 7
aya_rivera

Chciałam go uświadomić, że pisze też o swojej mamie, babce, siostrze itd. bo chyba nie zdaje sobie sprawy. Ale macie rację, nie warto się denerwować :)

ocenił(a) film na 7
kassssssska

Krew nie uszlachetnia. Może to właśnie matka i siostra były tymi złymi co mu zniszczyły psychikę ? Poza tym zawsze jest możliwość, że mamy do czynienia z trollem najwyższej klasy. ;D

ocenił(a) film na 7
Olqqa

Też jestem wstrząśnięta :-) Do końca nie doczytałam - nie warto.Marna prowokacja.

returner

Brawo! Przeczytałem pierwsze trzy wersy.

returner

I dlatego bronimy demokracji i Unii!

kilapekila

Mnie również

kilapekila

jaka żałość:)

Redgard

jak widzę ten komentarz to faktycznie czuje straszną żałość

anonimka254

tak nieskładnego zdania nie po polskiemu jeszcze nie przeczytałem na FW jak siedze:)

kilapekila

Taaaaa,w okularach ochronnych i umorusany błotem....

kilapekila

Macie delikatne mrowienie na sromie?

krzysztof7

Musi być raczej dogłębne i intensywne skoro aż do kina gnają.

ocenił(a) film na 8
kilapekila

Kreci cie ten piz-dek gwizdek z Labiryntu, prawdziwych facetow nie widzialas ?

ocenił(a) film na 7
master_of_vinyl_donuts

Aaaa,to ten gostek z "Labiryntu"...tak myślałam że gdzieś go widziałam... :-D

kilapekila

Utwierdzacie mnie drogie Panie w tym że kobiety (nie zawsze oczywiście) bardziej zwracają uwagę na przystojniaków filmie, niż na to czym film sam w sobie jest :) Ahhh kobiety :) A co do owego aktora, to jakoś nie powalała jego gra aktorska w Maze Runnerze, moim skromnym zdaniem oczywiście.

DayWalkeer

Znasz to powiedzenie o kotle przyganiającym garnkowi? Sami zwracacie uwagę na to, czy w filmie gra jakaś ładna, najlepiej niemal naga kobieta. Przy okazji nowej Lary Croft ilu facetów się oburzało, że Alicia Vikander ma za mały biust do tej roli? Ale nie, to my, kobiety zwracamy uwagę na przystojniaków ;)
A co do Dylana i oglądania filmów dla aktora... Za Deepwater Horizon wzięłam się tylko dlatego, że chciałam wiedzieć dlaczego powstał taki szum o Dylana. Przez praktycznie cały film miał tak umazaną twarz, że jego wygląd nie miał żadnego znaczenia, a mniej więcej po 1/4 filmu zapomniałam, że oglądałam go dla niego. Kto zachwycił? Kurt Russell. Ale to raczej nie nowina ;)

kilapekila

No to współczuję wydanej kasy :)

kilapekila

Aktor dobrze się zapowiada, ale nawet najlepsze umiejętności i uroda nie uratują czasem filmu, jeżeli jest on najzwyczajniej nie najwyższych lotow. Na szczęście tutaj nie ma takiej sytuacji i Dylan wspiera swoją osobą niezły projekt.

kilapekila

Ale jak to tak, wszyscy?
:D

ocenił(a) film na 9
kilapekila

Ja przyznaje że nawet nie wiem co to za aktor i w jakiej roli aż tak się wyróżnił,że tyle osób się nim zachwyca :D.Ja ten film obejrzałem głównie dla,Marka Wahlberga i ślicznej Kate Hudson ;).Ale ogólnie cały film świetny,dziwi mnie tylko,mianowicie że taka tragedia,istne piekło się na tej platformie wydarzyło i aż tyle osób przeżyło,a tak mało zginęło....................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones