PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 164 943
oceny
6,8 10 1 164943
6,2 12
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

właśnie

ocenił(a) film na 7

wyczytałem w onecie że ta historia wydarzyła się naprawde.Na pierw­szy rzut oka ko­lej­na głu­piut­ka
ko­me­dia z Ada­mem San­dle­rem. W rze­czy­wi­sto­ści wzru­sza­ją­ca hi­sto­ria opar­ta na fak­tach. Twór­cy
filmu za­in­spi­ro­wa­li się po­sta­cią Mi­chel­le Phil­pots, ko­bie­ty cier­pią­cej na zanik pa­mię­ci krót­ko­trwa­łej.

pawel312

Ja też :). Ciekaw jestem czy film jest wart obejrzenia, bo ocena nie za dobra.

ocenił(a) film na 8
Valis_fw

Ocena "dobra" nie za dobra? o.O
Czy warto? Zależy, co lubisz. Sama dla siebie obejrzę każdy film -- nigdy nie wiadomo, co mi się spodoba, co zagra mi na emocjach... Kiedy chcę zrobić seans z rodzicami, muszę wybierać sprawdzone kino akcji, bo nic dziwniejszego nie trawią.
Ten film mi się dobrze kojarzy -- ciekawa historia, Hawaje!, Sandlera nie lubię, ale wyszedł zabawny duet ze Schneiderem, a właściwie trio (scena okładania kijem nigdy nie przestanie mnie rozśmieszać), a kiedy trzeba -- wzruszający, szczególnie końcówka. Jest kilka wg mnie niepotrzebnych, przesadzonych komicznych elementów, ale za to nie pamiętam przesadzonych romantycznych bzdetów. Wyniosłam też pewne przesłanie, nieromantyczne.
Pozdrawiam

pawel312

Jak ta historia mogła wydarzyć się naprawdę skoro taka choroba w ogóle nie istnieje i zasypianie nie ma żadnego wpływu na zapisywanie naszych wspomnień. Wierzcie dalej onetowi...

Jinx599

Piszą o tym przypadku na kilku stronach nie tylko na onecie i to nie jest choroba lecz uszkodzenie pamięci w wyniku wypadku, wklej Imię i nazwisko w google i poczytaj o tej Pani, traci pamięć nie przez sen a przez upływ czasu 24/h dlatego po przespanej nocy nie pamięta poprzedniego dnia.

ocenił(a) film na 7
Jinx599

Zasypianie ma wpływ na nasze wspomnienia. Zobacz sobie jeden z odcinków naukowego bełkotu na YT, odcinek o śnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones