PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491246}
5,7 75
ocen
5,7 10 1 75

A nae ga kyeol hon haet da
powrót do forum filmu A-nae-ga kyeol-hon-haet-da

jak podejść do problemu przedstawionego w tym filmie.
Z jednej strony irytujące zachowanie bohaterki, a z drugiej miłość, która ma wiele twarzy i którą powinno się akceptować w takiej czy innej formie.
...

caporal

mam takie same mieszane odczucia, ale film całkiem przyjemny :)
Barca! :D

domistka

Dla mnie idiotyczny film z bohaterka która myśli tylko o sobie i ma w dupie uczucia innych. Do tego mąż frajer ktory daje sobie dorabiac rogi.

ocenił(a) film na 5
shen16

Po obejrzeniu tego filmu nie mogłam do siebie dojść przez długi czas. Ten tytuł w ogóle do mnie nie trafił, a grał mi na nerwach jak nie wiem co. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że to azjatycka imitacja Almodovara. Reżyser widocznie zainspirowany mistrzem, chciał stworzyć coś bardzo groteskowego ale chyba trochę za bardzo popłynął w tym temacie. Nawet ta Barca i końcowy wyjazd do Hiszpanii, jestem pewna, że to miało być coś a la Almodovar. W każdym razie chciałam się jeszcze wypowiedzieć na temat Ye-jin Son. Tą rolą, jak zwykle potwierdziła, że jest wybitną aktorką, nie boi się odważnych scen i wpasuje się w każdą odgrywaną postać jak kameleon. Uwielbiam ją i cenię za tak fantastyczny talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones