PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796540}

Bajecznie bogaci Azjaci

Crazy Rich Asians
6,3 33 095
ocen
6,3 10 1 33095
5,6 25
ocen krytyków
Bajecznie bogaci Azjaci
powrót do forum filmu Bajecznie bogaci Azjaci

Póki co, po aktywności na tym forum i po pustkach na sali, na której byłam, nie wygląda, jakby Polacy byli zainteresowani gorącym romansem dwójki Chińczyków. Owszem, jest to film stworzony przede wszystkim z myślą o amerykańskich Azjatach, ale nie jest też tak, że do innych ludzi nie trafi.
Ten film, to przede wszystkim broszurka reklamowa Singapuru i azjatyckich aktorów - wszyscy są piękni, smukli, dobrze ubrani - tytuł filmu idealnie oddaje towar, który dostajemy.
Można uszczknąć troszkę chińskiej kultury i tradycji, ale wszystko podlane jest obficie zachodnim sosem, żeby broń boże nie zrobiło się zbyt egzotycznie - w końcu żyjemy w globalnej wiosce.
Czasem film potrafi zaskoczyć swoją mądrością - pięknie jest na przykład wyłożony konflikt między amerykańskim snem, a wielowiekową tradycją, która buduje trwałe więzy. Myślę, że niejedna rozbita emigracją polska rodzina mogłaby się z przemyśleniami tego filmu identyfikować.
Podsumowując - jest to znośna komedia romantyczna, która momentami bardzo pozytywnie zaskakuje.
Co ciekawe - najważniejsze okażą się tutaj wszelakie relacje damsko-damskie, a nie romantyczne.
Recenzja video tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=H9nw4OWQ_48

ocenił(a) film na 6
nynavee

Najważniejsze moim zdaniem w tej produkcji jest to, że każdy zbędny wątek jest odpowiednio szybko zamykany i nie ma do niego powrotu.

Największym zaskoczeniem dla mnie był detal w postaci kolczyków, które pojawiły się ponownie na samym końcu.

ocenił(a) film na 7
nynavee

Ja bym nie powiedział że ten film był przydługi.Fajnie mi się go oglądało,więc i szybko mi zleciał.Komedia taka w sam raz na odprężenie się na koniec dnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones