PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33462}

Chłopaki na Ibizie

Kevin & Perry Go Large
5,4 17 290
ocen
5,4 10 1 17290
Chłopaki na Ibizie
powrót do forum filmu Chłopaki na Ibizie

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Swietna komedia widac ze tworcy byli bardzo pomyslowi.Pamietam ze kiedys Chlopaki na ibizie mieli note prawie 8 a teraz 5.Jedna z najlepszych komedi moim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
zegan333

Znakomita komedia

ocenił(a) film na 4
zegan333

Dno i wodorosty 4/10

ocenił(a) film na 10
lukasz121246

Ja jestem innego zdania

ocenił(a) film na 1
zegan333

ale zdanie nie ma żadnej wartości na tej stronie jeżeli wypowiada się taki amator jak ty...

ocenił(a) film na 10
zegan333

Jedna z czołowych komedii

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
jaroslaw16

Mamy inne zdanie od ciebie a Ty sie tak odnosisz

ocenił(a) film na 10
Goracy

Niezapomniana komedia

ocenił(a) film na 1
wojteklog

No, jeszcze do dzisiaj chce mi się rzygać.

ocenił(a) film na 4
Goracy

Z czołowych komedi w kategori Dno!!!

zegan333

dobra jest:) ja tam lubię sobie popatrzec na tych głupków;) ale nie można skrytykować muzyki. Bo to były perełki... mm jeszcze je słyszę;]

ocenił(a) film na 1
Princesska0512

A ja skrytykuję muzykę, bo nienawidzę tego typu elektroniki. Ale nawet ta muzyka była lepsza niż sam film, który jest jednym z najgorszych syfów, jakie widziałem w życiu.

ocenił(a) film na 10
zegan333

Aktualnie takich znakomitych komedii juz sie nie robi

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

osobiście uważam, że jest to najgorszy film jaki kiedykolwiek widzialam.

ocenił(a) film na 10
MaraSzrum

a ja uważam, że to jedna z najlepszych komedii jaką kiedykolwiek oglądałem. teraz już takich nie robią...

sumolimpijczyk

To jest komedia jest jedyna w swoim rodzaju, jedna z tych, do których lubi się wracać. Oczywiście pierwsze skrzypce gra tu muzyka, która w 2000 roku osiągnęła apogeum popularności. Cały soundtrack do tego filmu to już klasyka gatunku i mam do tego wielki sentyment. Osoby, które słuchają takiej muzyki na codzień na pewno lepiej odbiorą ten film i znajdą więcej powodów do śmiechu :)

Dla przykładu scena w której Paul Gałka pyta chłopaków - "House czy Garage, Chicane czy Sash" :)

ocenił(a) film na 8
Prisonbull

Racja. To nietypowy typ komedii , inne czasy, inne klimaty ... Dla udowodnienia prosty przykład: w tym filmie nikt nie używa smartphone, ludzie nie chodzą wszędzie jak obłąkani wlepieni wzrokiem w małe pudełko ...

ocenił(a) film na 10
OmniModo

To były wspaniałe czasy a komedia wymiata.

ocenił(a) film na 9
Prisonbull

Niestety nigdzie nie ma do kupienia. W dawnych latach chciałem mieć ten film na DVD ale nie ma w Polsce dystrybutora ale to dawne czasy.

zegan333

Oglądałem wczoraj i teraz z perspektywy tych ponad 10 lat śmieszą tylko niektóre sceny inne są żenujące ale film posiada klimat końcówki lat 90 i dobrze wrócić do niego po tylu latach, ale przerwa kilkuletnia wskazana ;)

Co do muzy, to wtedy rodziło się klubowe zainteresowanie, Chicane, motyw adagio for strings, klasyka aż łza się kręci w oku ;)

ocenił(a) film na 10
elmo81

Jedna z najlepszych komedii takich bez hamulca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones