PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752260}

Coco

8,3 169 466
ocen
8,3 10 1 169466
7,9 35
ocen krytyków
Coco
powrót do forum filmu Coco

Wiem że się czepiam (taki już jestem), ale może mi ktoś wyjaśnić dlaczego opis do filmu jest po prostu nieprawdziwy ? Czy to jest tłumaczenie jakiegoś oficjalnego opisu od dystrybutorów, czy jak ? Opis fabuły tutaj widniejący jest po prostu mylny i infantylny.

ocenił(a) film na 9
darkowski93m_2

Ymmm... A co jest mylącego w tym opisie, skoro tak naprawdę nie ujawnia żadnego wątku z filmu? :)

syl_kon

Żeby opis był mylący to nie musi zdradzać wątków z filmu. Wystarczy, że po prostu będzie wprowadzał potencjalnego widza w błąd. Tak jak w przypadku tego tutaj. Miguel nie "pragnie zgłębiać rodzinnej legendy", jego pobudki są całkiem inne. Nie widzę powodów dla których opis nie może dotyczyć prawdziwej fabuły filmu, czyli pogoni głównego bohatera za marzeniami i podróżowaniu po świecie umarłych. Byłoby rzetelniej i konkretniej.
Ja wiem, że to nie ma większego znaczenia i że po prostu się czepiam. Chciałem po prostu zwrócić na to uwagę, bo błędne opisy filmów to problem, który się stosunkowo często pojawia. No a zdaję sobie sprawę z tego że ludzie niezaznajomieni z kinem i newsami branżowymi mogą się kierować właśnie opisem podczas decyzji na co iść do kina czy co obejrzeć w tv ;)

syl_kon

Jest: Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy.
Powinno być: Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zostać sławnym muzykiem.
Miguel zgłębił tajemnicę przez przypadek - chcąc zostać muzykiem, zatem nie pragnął zgłębienia. Też uważam, że opis jest błędny. Np na IMDb opis jest poprawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones