PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752260}

Coco

8,3 169 528
ocen
8,3 10 1 169528
7,9 35
ocen krytyków
Coco
powrót do forum filmu Coco

Czy przed filmem faktycznie mozna obejrzeć Kraina Lodu - Przygoda Olafa? Chciałam zabrac na mini film córeczkę, to bedzie jej pierwsze wyjście do kina i napewno nie wytrzyma 90min normalnego filmu.

ocenił(a) film na 9
Giselle_27

Tak, jest około 20 minut Krainy Lodu z Olafem. Warto w swoim kinie potwierdzić w kasach. W Cinema City 20 min reklam, 20 minut Olafa I dopiero film. Łącznie 2h27min.

qbazz

lepiej nie pić dużo w takim razie :D

ocenił(a) film na 9
qbazz

Byłam dziś i nie było Olafa :( Szkoda, bo lubimy tę postać.

ocenił(a) film na 9
migdal_5

My też nie mieliśmy Olafa przed filmem...

Giselle_27

Zerknij tu:
http://www.filmweb.pl/news/%22Przygoda+Olafa%22+nie+b%C4%99dzie+ju%C5%BC+wy%C5%9 Bwietlana+przed+%22Coco%22-126051

Giselle_27

W jakim wieku dzieci można wziąć na te bajkę? Czy kościotrupy i te smutne momenty nie są czasem lepsze dla starszaków? Tzn minimum 6 lat w górę?
Jak uważacie Rodzice, którzy maja małe dzieci?

kochanowska

Wszystko zależy od dziecka, ja mam 3-latke i nie zabrałabym jej na taki film. W ogóle Disney odpada, bo filmy sa bardzo intensywne, zawiłe jak dla dziecka i niestety brutalne, a czasami z elementami... horroru (?). Kraina lodu. Przygoda Olafa. ją trochę przeraziła. Z Coco wyszliśmy.

ocenił(a) film na 6
Giselle_27

zrób wszystkim przyjemność i nie zabieraj tak małego dziecka do kina.

ocenił(a) film na 8
Mysz44

Mysz44 dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones