PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752260}

Coco

8,3 169 020
ocen
8,3 10 1 169020
7,8 31
ocen krytyków
Coco
powrót do forum filmu Coco

Pixar po raz kolejny zrobił to co potrafi najlepiej – sprawił, że zbierałem szczękę z podłogi płacząc przy tym jak małe dziecko. Studio mające w swoim portfolio tak kultowe animacje jak „Toy Story”, „WALL-E” czy „W głowie się nie mieści”, dobrze wie w jakie struny uderzyć, jak podejść widza, sponiewierać go emocjonalnie, ale jednocześnie nie grając przy tym na banale, pozostawić w pewnej refleksji i zadumie. Coco, jako jedna z najlepszych animacji Pixara dotychczas, jest tego doskonałym przykładem. To pełna treści i emocji historia, która opowiada o przemijaniu, więzach rodzinnych, pogoni za marzeniami, ale i doskonale eksploruje temat śmierci, pamięci o zmarłych, a dodatkowo przybliża widzowi pełen kolorów meksykański folklor. Czego chcieć więcej?! Wciąż się zastanawiacie czy warto? Ja się pytam – czemu jeszcze nie kupiliście biletu do kina?! Żałuje tylko, że nie zrobili tego w animacji poklatkowej...

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/coco-recenzja-filmu-2017-pixar/

ocenił(a) film na 8
zdziechu24

To prawda, choć to z pozoru film dla dzieci to jednak i dorosłego widza jest w stanie mocno poruszyć.
(zwłaszcza końcówka)

ocenił(a) film na 9
mk34

Niedawno zaczęliśmy z narzeczoną oglądać filmy pixara i to jest niesamowite jak teoretycznie filmy dla dzieci mają tak głęboki przekaz, zmuszając do siedzenia jeszcze na napisach końcowych i przemyślenia paru spraw. Zarówno dorośli jak i pociechy zawsze coś wyniosą z tych filmów i ta dwuznaczność jest super

ocenił(a) film na 8
ghost9612

to prawda!

ocenił(a) film na 10
zdziechu24

Zgadzam się w pełni, mimo tego, że jestem dorosła i na palcach jednej ręki mogłabym policzyć, ile razy w życiu się wzruszyłam - na koniec filmu nie mogłam powstrzymać łez. Ma w sobie to coś ;)

użytkownik usunięty
zdziechu24

niestety on jest tylko spoko.

użytkownik usunięty

Coco spoko :P

zdziechu24

Niestety, w kinie nie byłem. Myslałem, że to taki odgrzewany kotlet po "Kubo i dwóch strunach", a tu niespodzianka. Kompletnie nie tego się spodziewałem, i film okazał się znacznie lepszy od oczekiwań. Żałuję, że nie byłem w kinie. Nie ocenia się jednak filmów po tytułach i zwiastunach.

użytkownik usunięty
MojeGBA

Kubo jest o wiele lepszy.Właściwie jest to mój ulubiony film!

ocenił(a) film na 10
MojeGBA

Jak już, to raczej Kubo byłby zrzynką z Coco zważywszy na to, że produkcja Coco ruszyła w 2011 roku :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones