PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 199 917
ocen
7,6 10 1 199917
6,9 21
ocen krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

ale im dłużej oglądałem tym bardziej film przekonywał mnie, ze niesie ze sobą jakąś wartość. Nie będę się rozpisywał na temat gry aktorów, spójności scenariusza. Skupię się tylko na tym co do mnie przemówiło w tym obrazie. Nikt z nas nie ma możliwości powtórzenia choćby jednego dnia z życia. Nie powtórzą się, żadne minione chwile i najważniejsze jest aby każdy dzień przeżyć tak jakby miał być tym jednym z najlepszych dni. Postarajmy się w codziennym zgiełku znaleźć jak najwięcej czasu, który spędzimy z najbliższymi, z przyjaciółmi, z tymi których kochamy. Szczególnie z rodzicami, bo ci odejdą szybko i będziemy żałować, że kiedy byli nie mogliśmy poświęcić im za dużo czasu. Gdy odejdą, dopiero będziemy mogli to docenić. W tym filmie bohater nie przetrwonił swojego daru na kolejne podrywy czy zdobywanie i trwonienie fortuny. I za to dziękuję jego twórcom.

ocenił(a) film na 7
thief9

Fajny wpis, a jako że podobnie oceniłeś kilka "najlepszych" filmów, być może spojrzę na "Czas na miłość"

ocenił(a) film na 3
thief9

Dobrze myślałeś.

ocenił(a) film na 8
thief9

muszę przyznać, że obejrzałam ten film z myślą, że będzie to kolejny lekki romans na wieczór, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Zgadzam się z thief9, film naprawdę zmienił moje nastawienie do życia z dnia na dzień i na pewno będę go ze sobą nosić przez najbliższy czas.

thief9

Nie zgodzę się z autorem w jednej kwestii. Można powtórzyć (nawet) cały rok, choćby szkolny, czy na studiach.

ocenił(a) film na 7
Koczy14

Powtorzenie roku w szkole, czy na studiach to calkiem inna kwestia...
Zauwaz, ze kazdy rok niesie inne przezycia, kazdy jest jednak inny, dzieje sie cos calkiem innego, obcujemy i spotykamy na swojej drodze innych ludzi , przezywamy inne historie i to samo sie dzieje, nawet tego nie rezyserujemy. Zareczam, ze nawet ten powtorzony rok szkolny bylby calkiem inny w samej szkole, juz inni nauczyciele i uczniowie, inne wydarzenia...

ocenił(a) film na 8
thief9

Chyba troszkę nadinterpretacja z Twojej strony:) Mimo wszystko to bardzo dobrze świadczy o filmie gdy daje komuś do głębszego myślenia, ba nawet zmienia podejście do życia. Sam też mimo zarzucanej ckliwości i błędów logicznych (te ostatnie szczególnie irytują) oceniam Czas na miłość bardzo wysoko. Brawo

ocenił(a) film na 8
thief9

ps. a co gdyby wszyscy z nas mieli by możliwość skorzystania z drugiej szansy?...Wydaje mi się że większość z nas było by lepszymi ludźmi, a na pewno szczęśliwszymi...

ocenił(a) film na 5
thief9

Przesłanie spoko, ale trochę za dużo tego cofania w czasie. Rudy próbował naprawić życie całej rodziny, w pewnym momencie było to już groteskowe i nużące.

ocenił(a) film na 5
adamcpdst

Dokładnie tak samo odebrałem ten film.Pozdro

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Dzięki, pozdrawiam i życzę top4 w tym roku dla Chelsea. ;)

ocenił(a) film na 5
adamcpdst

Dzięki stary.Mam Wielką Nadzieje że top4 będzie.Pozdro ;)

ocenił(a) film na 10
thief9

Dokładnie tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones