PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 199 757
ocen
7,6 10 1 199757
6,8 20
ocen krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 4

Film o niczym. Historia tak przesłodzona, że w połowie chciałem, żeby się chociaz porządnie pokłócili bo tak nudno było... Sam wątek podróży w czasie właściwie nic nie wnosi, historia potoczyła by się tak samo gdyby z niebo zrezygnować.
Nic ciekawego, nie polecam.

ocenił(a) film na 4
norbert108

zgadzam się w pełni. Bardzo dziwny film, mógłby się zacząć jak i zakończyć w dowolnym momencie fabuły ... fabuła nie "wciąga", jest o niczym
nie polecam

ocenił(a) film na 5
norbert108

średniaczy, na szczęscie nie oglądałem całego i jestem pewien że nic nie straciłem

ocenił(a) film na 4
norbert108

Zgadzam się z Tobą. Zastanawiałem się dlaczego film ma tak wysoką note, a jak się okazuje jest to pospolita komedia romantyczna bez punktu zaczepienia. Muzyka przesłodzona do granic możliwości, a w samym filmie absolutnie nic się nie dzieje. Motyw z podróżą w czasie zrealizowany bez żadnej ikry. Podsumowując tania podróba "Dnia Świstaka" bez elementów komediowych. Zastanawiam się czy rudy chociaż przyznał się Rachel Mcadams, że ciągle wraca się w czasie aby udawać alfe i omege? Film pod koniec przewijałem :P

ocenił(a) film na 7
norbert108

SPOILER



Nic się nie dzieje??


No tak, zupeł nie nic. Lu dzie sobie żyją, zakochują się, pobier ają, robią kari erę (lub nie), prze żywają zawody miło sne (i nie), rodzą się dzieci, czyta się książki, spędza się urocze pop ołudnia z kochającą rodziną, prowadzi błysk otliwe rozmowy o zupełnie niczym, a w końcu niektórzy umierają, a inni uczą się żyć dalej, pielęgnując wspomn ienia. Zupełnie nic.

Tak, jak w moim życiu, bardzo podobnie. Nic a nic, nada. Btw., uwielbiam moje życie i innym tego właśnie życzę.

ocenił(a) film na 7
Oshin

Niepotrzebne spacje wzięły się stąd, ze inaczej nie mogłam zapisać posta, gdyż był "niezgodny z Regulaminem". Bardzo śmieszne.

ocenił(a) film na 6
norbert108

Aż tak bardzo to sie nie wynudziłem jak większość użytkowników tego wątku, ale jakby skrócić film o 30 minut ot za wiele by nie stracił. Co prawda zrobiony z polotem, jesli porównamy go z większością komedii romantycznych, to jawi się wręcz jak małe arcydziełko, ale z zachwytami bym się wstrzymał. Motyw podróży w czasie znany i eksploatowany w kinie i z obowiązkowo banalną pointą: chwytaj dzień, żyj jakby dzisiejszy dzień był twoim ostatnim i całe to pier-dolamento związane z positive thinking. No i jeszcze między wierszami przemyca się frazę o bezwzglednym dążeniu do szczęścia, nie oglądaniu się za bardzo na innych i niezważaniu na konsekwencje popełnianych czynów. Liczy się JA, moje szczęście - egoizm w czystej postaci. No i na minus jak ktoś zauważył irytująca, lukrowana muzyczka rodem z komedii romantycznych.

ocenił(a) film na 4
kubatarnowski

Obejrzeliśmy wczoraj z żoną i obydwaj stwierdzamy,że ten film to słaby średniak.
Wartości?
Jakieś tam znajdziemy,szkoda tylko,że podane w tak beznadziejny i nijaki sposób.
To co najbardziej mnie dobiło w tym film to nijakość i główna postać.
Nie przepadam za romansidłami(jak już to filmy z elementami romantycznymi),ale spośród obejrzanych ten wypada grubo poniżej przeciętnej.
Średnia 7.8 to skandal i potwarz dla wielu kultowych filmów,które w tym serwisie zostały zniszczone przez nastolatków i nastolatek.

ocenił(a) film na 1
norbert108

Oglądanie tego romansidła sprawiało mi autentyczny fizyczny ból.... coś jak ekstremalnie bezproduktywna praca biurowa albo ciągnący się w nieskończoność nudny wykład....

majabaran

Dokładnie tak, właśnie leci w tviku i są długie przerwy reklamowe wiec wydłużona udręka ;) oglądam jednym okiem bo chce zobaczyc jak się skończy ale chyba zaskoczenia nie będzie ....

ocenił(a) film na 5
atom75

Skończyłem oglądać film około 35h temu i szczerze mówiąc już nie bardzo pamiętam jak się skończył :D mocne rozczarowanie bo film jest słaby a liczyłem na wielkie dzieło patrząc na ocenę filmweb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones