PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 199 932
oceny
7,6 10 1 199932
6,9 21
ocen krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

Co jest według was bardziej prawdopodobne w rzeczywistym swiecie: podróże w czasie czy to że rudy wyrwał takie laski?

ocenił(a) film na 9
Freestyler

Rudy w UK to standard. Gdyby akcja filmu działa się gdzie indziej pewnie miałbyś rację, ale w UK to chyba możliwe ;)

ocenił(a) film na 10
Freestyler

Stary, to jest mit. Mój kumpel jest jeszcze bardziej rudy niż ten bohater, a wyrywa 50 razy lepsze laski niż Rachel McAdams.

Freestyler

Ja już nawet uwierzę w podrożę w czasie, ale na pewno nie w to, ze ktoś by nie przespał się z Margot Robbie

użytkownik usunięty
meefiiu92

Miłość i lojalność z tym związana istnieje, niestety nie dla nas wszystkich

meefiiu92

Otóż to! +1

Freestyler

Rudy nie taki zły, nie wiem o co chodzi z tą niechęcią do rudych

ocenił(a) film na 7
Freestyler

Moze i rudy, ale jakze sympatyczny i sensowny chlopak:-)

ocenił(a) film na 10
Ewiatko

przecież on jest uroczy ;) co Wy chcecie od rudzielców :P

ocenił(a) film na 7
anza_filmweb

Dlaczego podpisujesz sie pod moja wypowiedzia, ja nic do niego nie mialam?

ocenił(a) film na 7
Freestyler

Ależ ten rudy, a właściwie ryży, jest bardzo seksowny!

ocenił(a) film na 10
Freestyler

Freestyler chłopie ty masz zagwozdkę ale chyba nie związaną z filmem tylko ze swoją osobą

ocenił(a) film na 7
Freestyler

akurat to ładny rudy, a wręcz złocisty blondyn

ocenił(a) film na 5
Freestyler

Przecież ta główna bohaterka to żadna laska. Na granicy przecietnej i brzydkiej. Także jego poziom.

czarnainez18

Kinia, granice zazdrości kobiecej zostały przez ciebie przekroczone.

ocenił(a) film na 5
Freestyler

A czego mam zazdrościć babie z miernym wygladem i włosami niemal na chłopa? Lol. Zazdrościć to można Amandzie Seyfried chociażby, ale nie top przeciętnej, co nawet w Polsce połowa kobiet jest co najmniej nie brzydsza.

czarnainez18

Jeśli nie jesteś lesibijką to nie powinnaś się wypowiadać na temat urody kobiecej bo nie znasz tematu . :) A zazdrość kobieca przez ciebie przemawia . Laska może nie jest seks bombą z pierwszych stron gazet,ale jest taką "dziewczyną z sąsiedztwa '' o delikatnej urodzie i ładnej buzi . Wielu mężczyzn woli takie dziewczyny a nie blondyny ze sztucznymi cyckami,trwałą i po solarium . I celowo mówię mężczyzn bo nie mam na myśli 18 letnich napalenców którzy gołą laskę widzieli może w internecie a jak już się jakaś trafi to "biorą jak leci " . :D Bo facet tak do 25,30 roku życia myśli wiadomą częścią ciała . :)

ocenił(a) film na 6
Freestyler

Akurat oglądałem ten film i uważam jednak szybciej podróże w czasie. Z niego taki złocisty Blondyn jak ze mnie, Król Orientu.

Freestyler

Wysoki, zero nadwagi, z niezłą szczęką, brodą i włosami. Plus gość potrafi się ubrać i w garniturach wygląda rewelacyjnie. Patrząc na to jak teraz wygląda Domhnall Gleeson to twój komentarz jest dnem dna. Idź i spójrz w lustro.

Freestyler

No ja akurat zawsze miałam słabość do rudzielców i choć nie wiem, czy ze mnie laska, ale dałabym się mu "wyrwać" :-) Więc zgadzam się z poprzedniczką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones