PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 380 279
ocen
6,9 10 1 380279
5,9 32
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Meryl Streep

ocenił(a) film na 7

Oglądając ten film całą uwagę skupiam na tytułowym diable czyli Meryl Streep. W roli zimnej redaktor naczelnej sprawdziła się moim zdaniem bardzo dobrze. To wspaniała aktorka i obawiam się, że bez niej ten film byłby tylko nudną historią nie wnoszącą niczego w moje życie.

ocenił(a) film na 7
honey99

Jestem swieżo po seansie i odczucia mam podobne do Twoich :) film o niewyrożniającej się fabule,jednak całym jego motorem była właśnie Meryl. Rola zarana wyśmienicie!

ocenił(a) film na 7
Angie_Bangie

Dokładnie :)

honey99

Nic dodać nic ując. Tylko dla niej warto. Jak zwykle zjawiskowa.

ocenił(a) film na 7
honey99

Dokładnie, Meryl jak zwykle na pierwszym planie, świetna kreacja :)

ocenił(a) film na 7
honey99

To prawda. Dałem ocenę 7 tylko ze względu na Meryl, zaś rola Hathaway słabiutka.

honey99

szkoda tylko, że przez jej zbotoksowaną twarz ciężko odgadnąć jej emocje, bo jej mimika twarzy jest ograniczona

ocenił(a) film na 9
honey99

Brak globa dla Blunt to jakaś farsa . Nawet jej głupiej nominaci nie dali kur...wa jego mać

ocenił(a) film na 9
honey99

Sorka nominacje dostała :) ale do oscara kuźwa nie .

honey99

Oj tam, oj tam. Glenn Close czy Helen Mirren też dałyby radę. Może nawet sprawdziłyby się lepiej? Streep jak zwykle była nieco teatralna. Nominacja do Oscara tez nie wiadomo za co. Daje sobie rękę uciąć że gdyby rolę Mirandy równie dobrze zagrała inna, nie tak przereklamowana aktorka (chociażby któraś z wyżej wymienionych) skończyłoby się co najwyżej do nominacji do Globa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones