PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254658}

Dom strachu

Chain Reaction
3,2 1 379
ocen
3,2 10 1 1379
Dom strachu
powrót do forum filmu Dom strachu

Wiele uwag do filmu:
1. Według mnie "Dom Strachu" to nie odpowiedni tytuł do takiej fabuły. Dom Strachu to
raczej coś w stylu "Józef wprowadził się do nawiedzonego domu, i mu tam skrzypiało" itd. a
tutaj jest bardziej o kanibalach i o przestępcach wiec tytul nie prawidłowy.
2. Amatorszczyzna kompletna, 10 minut gadali o tym samym "Musi iść do szpitala, pistolet,
srali muchy, Musi iść do szpitala, pistolet" i taka nuda, nuda i nuda. Po za tym przeładowuje
ten pistolet kilka razy, i ani razu go nie wystrzelił (na początku) to by mu się przecież popsuł.
3. Za długi początek i napisy ( z 10 minut lub więcej).
4. Po tym jak zginela pierwsza para bandytów, to fabuła się powtarza - znowu idą do domu,
tylko doktorek ma inną bande i zamiast operować rękę to operuje jaja. Według mnie
powinno się juz skończyć jak on trafia do pierdla i jest jako podejrzany, a nie znowu gadać to
samo.
Film raczej amatorszczyzna, kiepscy aktorzy oprócz Jurgena Prochnowa i Christophera
Kriesa, ktorzy skusli mnie do kupna filmu, bo lubie tych aktorów, to po za tym nuda, nudne
teksty, i ciągłe ripleye, mega science fiction. 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones