PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254658}

Dom strachu

Chain Reaction
3,2 1 379
ocen
3,2 10 1 1379
Dom strachu
powrót do forum filmu Dom strachu

Totalne nieporozumienie

użytkownik usunięty

W tym filmie nie ma nic godnego uwagi. Pomysł beznadziejny, gra aktorska okropna. Muzyka - pozwolicie ze pozostawię ja bez komentarza. Ogólnie żenada. Nie warto w ogóle ruszać takich produkcji.

cZyli nie warto oglądać? Wlasnie sie nad nim zastanawiałam bo horror a w dodatku neimiecki...

użytkownik usunięty
megan94

Absolutnie nie. Ten "film" to kompletna klapa stulecia. Chociaż lepiej jak sama się przekonasz. Będziesz mogła przestrzegać innych przed tym czymś.

Coz w takim razie dzięki za ocene.Pozdrawiam

megan94

Dom strachu Ittenbacha to bardzo dobry film został bardzo żle zrozumiany przez większość ludzi oprócz gore ten film nie ma nic wspólnego z horrorem ani komedią grozy moja ocena 7 czytałem recenzje o tym obrazie nikt nie napisał nic pozytywnego zupełnie jakby ludzie nie dostrzegli co jest istotą tego filmu

soulheart

W takim razie co to za gatunek? i w koncu warto czy nie? jestem chętna zaryzykowac

megan94

Dom strachu nie jest klasycznym horrorem a więc nie straszy nie ma napięcia mrocznej atmosfery itp.Ten film ma coś z baśni filmowej dla dorosłych w połączeniu z krwawym gore Reżyser zrobił film z głębszym dnem które jest niezrozumiałe dla większości widzów przez co film jest odrzucany Mam zamiar napisac coś na temat tego filmu Film warto obejrzeć ponieważ są tu ciekawe wątki mimo niejasności obrazu film jest lekki i nie nuży Oglądałem go 4 razy i jeszcze mi się nie znudził gdy zacząłem czytać krytyczne uwagi na temat tego filmu zauważyłem totalny subiektywizm oceny i zawzięte sugerowanie innym że film jest dnem Gorąco polecam obejrzenie według mnie ten film nie jest produktem jednorazowego użytku Na marginesie jestem fanem horrorów i nie odrzuciłem tego filmu jak większość widzów

użytkownik usunięty
megan94

jak chcesz się kierować ocena debili z filmwebu to twój problem tylko przez to umkną ci dobre filmy...

użytkownik usunięty

oczywiście że są rzeczy godne uwagi jak muzyka albo sceny mordowanych policjantów :)

100% trafna ocena, w tym filmie nie ma po prostu nic co by było warte polecenia. Ohydne widowisko bez fabuły, może dobry dla psychopatów zafascynowanych ćwiartowaniem ludzkiego ciała. Szkoda czasu na takie badziewia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones