PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504725}
7,1 317
ocen
7,1 10 1 317

Gokusen: The Movie
powrót do forum filmu Gokusen: The Movie

Polecam

ocenił(a) film na 8

No całkiem, całkiem przyzwoite. Może nie zachwycające, ale obejrzałam z przyjemnością. Świetnie dobrana obsada, więc ogląda się tym bardziej lekko. Film dobrze zagrany i zrealizowany. Zresztą... uwielbiam Japończyków na ekranie i te ich "Heh?" Mają wyjątkowo specyficzny humor, jak i aparycję, więc nie wszystkim to pasuje.
Co do treści... powiem tak: dla tych, którzy oglądali anime, będzie to miało sensowne ręce i nogi, zaś dla reszty... można łatwo wszystko wyłapać, więc też w zasadzie może się spodobać. Ogólnie historia w porządku i naprawdę film przykuł moją uwagę. Można się pośmiać, ale nie tylko...
Wybitne arcydzieło to to nie jest, jednak warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Lilith_Flame

Cześć :) Gdzie można to obejrzeć ?

ocenił(a) film na 8
candy_j

hmmm... z tego co wiem, to możesz looknąć na dramacrazy.net ale w partiach i jedynie z subami eng. Albo na mysoju.com też w angielskim i online :)

ocenił(a) film na 6
Lilith_Flame

dzięki ;)

Lilith_Flame

po dramie, szczególnie 1 sezonie film odpada. fajnie, że byli jej poprzedni uczniowie, że mignął Kuma, a na końcu pojawili się Noda, Uchii i Minami, ale bez Sawady było niekompletnie i to aż bolało. historia schematyczna, więc się nie czepiam, ale od poziomu odstaje za bardzo, u mnie grubo poniżej 6-ki, więc oceny nie daję:/

charliehale

zmieniam zdanie i ocenę:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones