PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 930
ocen
6,7 10 1 77930
6,1 35
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Kiepski kandydat :/ Ja bym wolał tego :/

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 6
derylepl

Oj tam obaj są dobrzy, albo ten albo ten co proponujesz.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

to jest ten sam aktor a nie inny

ocenił(a) film na 5
Gokussb

On w tym temacie posłużył się sarkazmem.

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Gokussb - poważnie ? :D :D :D :D

SeloD

pisał to na serio

ocenił(a) film na 1
SeloD

Mishoor to goku pod innym nickiem.

Machu_filmweb

To może udowodnij to adminom fw ? Szanse na to by ci admini uwierzyli są zerowe

ocenił(a) film na 1
Mishoor

Mishoor to GOKU!!!!

derylepl

A może ten gościu z Indiany Jonesa? W ostateczności Ten kolo co się s
amolotem rozbił w zeszłym roku...

budiepipa

Tu jest ciekawy artykuł o gościu, który myślę że śmiało mógłby zagrać kapitana Han Solo: http://www.filmweb.pl/news/Harrison+Ford+najbardziej+kasowym+aktorem+ameryka%C5% 84skiego+kina-115197

ocenił(a) film na 7
iwonkaw6

Wszyscy o Hanie, a co myślicie o odmłodzonym Chewbacce?

ocenił(a) film na 10
pawelszwagierek

Na niego też przyjdzie kolei

budiepipa

Jeśli myslimy o tym samym zdarzeniu, to on sie nie rozbił tylko lądował na drodze kołowania zamiast na pasie startowym. Ale być może było więcej incydentów z jego udziałem.

derylepl

masz rację, ten jest lepszy

WTTW_FILM

Stawiam na męża Calisty Flockhart. Wiem, że to ona jest gwiazdą w tym małżeństwie, ale jeśli przepchnie go przez castingi, to mogłoby się udać.

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Rozumiem, że Harrison Ford zostanie odmłodzony, by zagrać MŁODEGO Hana Solo?

ocenił(a) film na 6
skalp_el

Dokładnie!

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Pogódź sie z tym że świat idzie do przodu

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Przecież on napisał, nawet ci ładnie wytłumaczył, o co mu chodziło z tym tematem.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

tak tyle że jego płacz za fordem jest zupełnie jakby , nie zauważał że świat sie zmienia .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Ale to nie jest płacz za Fordem. Po prostu wspomniał, że według niego żaden aktor nie zagra lepiej postaci Hana niż sam Harrison Ford. Przecież może tak uważać, to jest jego opinia.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ty patrzysz tak a ja innaczej

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Fakt, że według kogoś Harrison Ford bardziej się nadaje na Hana, nie znaczy, że przekreśla całkiem grę Aldena. Mi Alden Ehrenreich pasował jako Han Solo, ale jak ktoś ma odmienną opinię i według niego zagrał średnio lub też słabo, to szanuję mimo wszystko.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Fakt, że według kogoś Harrison Ford bardziej się nadaje na Hana, nie znaczy, że przekreśla całkiem grę Aldena. ''
Przejrzyj forum o filmie solo to zrozumiesz że są tu typki które krytykują tego młodego solo .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Ja wiem, bo widziałem i rownież się spotkałem z krytyką. Cóż, dla niektórych po prostu ten młody aktor pasuje na Hana w stu procentach, dla innych mniej, a jeszcze innych całkiem nie pasuje. Ja się trzymam swojej opinii (mnie nawet przekonał), ale jak ktoś uważa inaczej, to też szanuję. Każdy ma po prostu inne oczekiwania i pod tym względem ocenia. Jak ktoś stwierdzi, że Harrison Ford jest niezastąpiony i właśnie jego wolałby widzieć na ekranie, to też rozumiem i nie spieram się z tym - bo to do niczego nie prowadzi.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

zobacz szczególności na temat o nazwie '' Ten film nie powinien powstać . '' . Tam masz płacz autora tematu , tamtejszy gościu wylewał swe żale na długo przed premierą tego filmu .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Z tym się zgodzę. Nie powinno się oceniać całego filmu (czy też skreślać go na starcie), tym bardziej w sposób niezbyt przychylny, przed obejrzeniem go.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Zobacz każdy temat na tym forum o solo i poczytaj posty Marchu filmweb . Przekonasz sie co to za koleś , próbowałem z nim rozmawiać w jego temacie ale NIC do niego nie dotarło .


Fajnie że sie z tym zgadzasz

ocenił(a) film na 10
Rivaine

zobacz na jego posty w tym temacie też niżej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

To tym bardziej NIE wypada skreślać filmu [ seans powstania ] nim sie go nie obejrzy .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Bredzisz

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

i pisze to ktoś kto na długo przed premierą filmu o solo wylewał swe żale na ten film ...


Żałosny jesteś

Nikt normalny nie wylewa swego żalu np o sens robienia filmu .

Poczekaj z dalszymi pisaniem na mój temat dopóki kto inny z tego forum SAM oceni komu z nas coś jest . Tobie czy mi

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

poczekaj jak oceni Rivaine czy poprze ciebie czy mnie .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Kogo to obchodzi kogo on poprze ile ty masz lat na jakim świecie ty żyjesz on już ci napisał że nawet jak nie zgadza się z kimś to szanuje kogoś kto ma odmienną opinię i to jest postawa której ty nie potrafisz zrozumieć

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Kogo to obchodzi kogo on poprze ''
Każdego normalnego to obchodzi . Zresztą jakby było prawdą to co bredzisz że w mych postach są ataki na negatywne opinie , to me posty były by zablokowane w każdym z tematów .

Moje posty ani jedne NIE zostały zablokowane . To byłby istny dowód że twa teza jest prawdziwa , więc NIE MASZ racji .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Nie potrafię zrozumieć co ty piszesz naucz się poprawnie formułować zdania

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

jakby było prawdą to co bredzisz że w mych postach są ataki na negatywne opinie , to me posty były by zablokowane w każdym z tematów . I ani jedne z moich postów NIE zostały zablokowane to byłby istny dowód że twa teza jest prawdziwa .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Czy ty skończyłeś gimnazjum czy nadal kiblujesz w podstawówce

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

LATA budy mam dawno za sobą . Jeżeli na serio NIE jesteś wstanie nic z moich postów zrozumieć , NIE pisz do mnie wogóle .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Powinieneś wrócić i powtórzyć bo chyba siedziałeś w oślej ławce

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

I naprawde myślisz twa uwaga na to poskutkuje ?? Jak tak to ROZCZARUJESZ SIĘ . NIE pisz do mnie WCALE jeśli na serio nic nie rozumiesz z moich postów .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

zgłoszenie na ciebie już poszło do szefostwa tego portalu . Każdy z twych wpisów jest im dostarczony , który TERAZ do mnie zacząłeś pisać .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ile razy ty mi już to pisałeś? ilu osobom pisałeś w ten sam sposób? jak zwykłe nie wiesz co napisać to piszesz to co napisałeś wyżej

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Dostrzegasz bez sens w mych wypowiedziach i dlatego na nie reagujesz ?? . Jakby to było prawdą olałbyś wogóle do mnie pisanie .

Więc skończ i przygotuj sie na jutro do szkoły \pracy .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

No, to się ładnie rozpisaliście. Moim zdaniem obaj zrobiliście niepotrzebne widowisko. Wytłumaczę.

Jeżeli Machu_filmweb nie krytykował samego filmu przed premierą, tylko, tak jak wspomniał, nie podobała mu się idea powstania owej produkcji z uniwersum Star Wars, to w istocie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dać taką opinię - nie uważam, że to coś złego. Natomiast jeśli krytykował sam film, oznaczając go z automatu jako beznadziejny, no to niestety, ale sam za czymś takim nie jestem, więcej - uważam to za bezsensowne. Tu są te dwie opcje, wy już się tak rozpisywaliście w innych tematach, że naprawdę można się zastanawiać, co jest głównym powodem tego.

Według mnie, to obaj powinniście trochę się zastanowić, czy jest sens kontynuowania tego typu dyskusji.

Pierwsze - Gokussb, dobrze by było, jakbyś przestał wskazywać wszędzie, że "ktoś płacze", bo ma słabą opinię na temat filmu czy też aktora (o czym już wcześniej wspominałem). Nic nie zmienisz, tak już jest, że każdy ma zupełnie inne poglądy. Nie piszę tego złośliwie ani nic. A i jak ktoś ci będzie na siłę narzekał odnośnie filmu, tak dla zasady - nie odpisuj najlepiej.

Drugie - Machu_filmweb - jak już wystawiłeś daną opinię nt. tego filmu, to przestań również pisać do Gokussb posty krytykujące ten film - tak jakbyś zupełnie chciał, żeby ci odpisał i czerpał z tego satysfakcję.

Jeżeli nie zgadzacie się ze swoimi opiniami - trudno, nic nie poradzicie jak widać, jak sami chyba spostrzegliście x postów temu. Jeżeli jeden drugiemu będzie ciągle dogryzał, to się zrobi śmietnik. Już się zrobił zresztą dawno temu.


ocenił(a) film na 5
Rivaine

Jeszcze chciałem dopisać, Gokussb, do tego:

Gokussb, dobrze by było, jakbyś przestał wskazywać wszędzie, że "ktoś płacze", bo ma słabą opinię na temat filmu czy też aktora (o czym już wcześniej wspominałem).

Chyba że ktoś automatycznie ocenia film, nie oglądając go, wtedy zgoda, nawet cię popieram, że to jest niepoważne. Ale tu trzeba zaznaczyć, że krytykowanie całego filmu, a sam fakt, że nie podoba się idea powstania samego filmu, to dwie różne rzeczy. Jak było dokładnie u was, ciężko mi powiedzieć.

No ale tak czy inaczej, chyba dosyć jasno to wszystko wyjaśniłem.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Chyba że ktoś automatycznie ocenia film, nie oglądając go, ''
Machu filmweb właśnie bez obejrzenia tego filmu wystawił taką swą ocene .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Powinieneś zerknąć na temat Machu filmweb , o tytule '' Ten film nie powinien powstać '' . I zobacz na jego posty w tym temacie , prócz mnie był jeden kolo który z nim tam gadał .

dam ci linka do jego tematu

https://www.filmweb.pl/film/Han+Solo%3A+Gwiezdne+wojny+-+historie-2018-714149/di scussion/Ten+film+nie+powinien+powsta%C4%87,2935808 .
Tu sie wszystko zaczęło , tam masz w jednym z postów napisane JEGO gdzie oceniał ten film nawet gdy to go nieobchodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones