PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670671}

Jeszcze dzień życia

Another Day of Life
7,3 6 111
ocen
7,3 10 1 6111
5,4 22
oceny krytyków
Jeszcze dzień życia
powrót do forum filmu Jeszcze dzień życia

Wniosek wyciągam z trailera - chętnie się przekonam, czy faktycznie ten trop jest trafny. A może ktoś już widział i potwierdza/zaprzecza takiemu porównaniu?

ocenił(a) film na 9
Kaster1

Heh. odniosłem identycznie wrażenie po trailerze.

ocenił(a) film na 9
Kaster1

Dzisiaj obejrzałem, kreska jest faktycznie bardzo podobna, też nasuwała mi trop Walca z Baszirem. Ale już sam sposób animacji jest dużo bardziej złożony, jest zdecydowanie więcej efektów, które wbijają w fotel jeszcze bardziej niż Walc.

ocenił(a) film na 7
stuki88

Sporo jest podobieństw do "Walca z Baszirem" i jak dla mnie to jest minus, bo wygląda to trochę jak używanie tych samych zabiegów tylko ładnych parę lat później. Do tego muzyka w "Walcu..." nieporównywalnie lepsza.
Film generalnie mi się podobał, ale jednak czegoś w nim brakowało, jakiejś głównej osi... bo czy był to film o konflikcie w Angoli, Kapuścińskim, Carlocie czy jeszcze czymś innym?

stuki88

Nic dziwnego, że sposób animacji jest bogatszy, film jest w końcu nowszy;)

ocenił(a) film na 8
Kaster1

Przegapiłbym ten film, gdyby nie reklama w kinie. Słaby marketing.

ocenił(a) film na 10
Kaster1

Jestem świeżo po seansie. TAK, to jest polski Walc z Baszirem, jest równie dobry, choć niestety krótszy.

ocenił(a) film na 8
Kaster1

zdecydowanie tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones