PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472002}

Flowers in the Shadow

Kagehinata ni Saku
7,0 11
ocen
7,0 10 1 11

Kagehinata ni Saku
powrót do forum filmu Kagehinata ni Saku

jestem zachwycony ; początek filmu co prawda broni się tylko świetnym aktorstwem, ale wraz z upływem czasu razem z załamującą się pogodą , poważniejszą muzyką czy "smutniejszym" montażem zmienia się nastrój, a film przeobraża się w solidny dramat z może nieco naiwną metafizycznością, ale i ładną symboliką (np. żółta parasolka, czy ostatnie dwie sekundy przed końcowymi napisami - piękne)

fabuła to nieprzypadkowe historie paru osób : młodego męzczyzny mającego problem z hazardem, również młodej prawniczki szukającej informacji o swoich rodzicach, mężczyzny w średnim wieku, który postanawia "zamieszkać" z bezdomnymi, czy trójki fanów niezbyt popularnej idolki

jeśli masz zamiar oglądać, nie zrażaj się pierwszymi 30-45 minutami (film trwa ponad 2 godziny) ; solidne aktorstwo, ciekawe ujęcia, muzyka i nastrojowa metamorfoza - niewątpliwe zalety Flowers in the Shadows ; na minus początek oraz przekombinowana fabuła ;
mnie "zamroziło" przed ekranem toteż polecam 7,5/10

ocenił(a) film na 8
snake1410

anglojęzyczna recenzja : http://twitchfilm.com/reviews/2011/02/flowers-in-the-shadow-review.php

ocenił(a) film na 7
snake1410

Może wiesz gdzie mogę ściągnąc ten film? Znalazłem tylko jednego martwego torrenta.

ocenił(a) film na 7
snake1410

Komedii się niestety w tym filmie nie dopatrzyłem. Dość ciekawie przeplatające się losy bohaterów, mimo że do bólu przewidywalne. Dobra muzyka. Do tego Aoi Miyazaki do której ma cholerną słabość. Solidny film, szkoda że tak trudno dostępny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones