PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6878}

Król Lew

The Lion King
8,2 573 390
ocen
8,2 10 1 573390
8,4 35
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

Już sporo czasu minęło kiedy po raz ostatni oglądałem tą wspaniałą animację. Kiedy znalazłem kasetę okazało się że odtwarzacz po kilku latach nieużytkowania odmówił posłuszeństwa. Zaczęło się przeszukiwanie stron w Internecie w celu znalezienia dobrej kopii.
Okazało się że jest całkiem sporo różnych wersji tej animacji.. Naliczyłem ok. 5 – różniły się one między sobą grafiką(jedna wyglądała bardzo sztucznie w porównaniu z oryginałem jaki znałem), dodatkową sceną z piosenką ‘Poranny raport’ oraz również dwiema różnymi wersjami ‘Kręgu życia’.
Jako że za dzieciaka najczęściej oglądałem Króla Lwa to dialogi jak i piosenki zapadły mi w pamięci właśnie z tej starszej, pierwszej wersji filmu, który zostały wydany na kasety VHS i takiej wersji właśnie szukałem.
Udało mi się znaleźć starą wersję filmu oraz również zmontować wersję z lepszą jakością obrazu oraz ze starszą wersją ‘Kręgu życia’.
Jakby ktoś chciał sobie przypomnieć tą starą wersję z kasety VHS, może śmiało się odezwać do mnie na maila: konrad.1993pl@interia.pl
Znajdą się osoby które uważają, że starsza wersja jest lepsza, czy może wprowadzone zmiany wam nie przeszkadzają, a może wręcz bardziej odpowiada wam ta odnowiona wersja?

użytkownik usunięty
Cervi952

Czy nadal posiadasz u siebie tę zmontowaną wersję? Zawsze możesz ją wrzucić na cda, albo c.h.o.m.i.k.u.j (bez kropek, cenzura filmwebu nie pozwala inaczej) i podać link, aby każdy mógł łatwo sobie obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Cervi952

Wolę tą starszą wersję. Też oglądałam na vhs.

ocenił(a) film na 10
Cervi952

Ta stara jest najlepsza! Masz może jeszcze dostępna tą wersję? Jeśli tak to wdzięczna byłabym za aktualnego maila :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones