PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723905}

Królowa Śniegu 2

Snezhnaya koroleva 2. Perezamorozka
5,5 1 824
oceny
5,5 10 1 1824
Królowa Śniegu 2
powrót do forum filmu Królowa Śniegu 2

Online

ocenił(a) film na 1

Gdzie obejrze online za free?

użytkownik usunięty
Lolkie

Torrent

Ale gdzie dokładnie, bo ostatnio sporo polikwidowano tych stronek? :( I czy jest gdzieś dostępny ten film z polskimi napisami bądź dubbingiem?

Lolkie

Dorwałaś może gdzieś ten film? Lub chociażby polskie napisy? Bo ja szukam i szukam i nie mogę znaleźć. :(

ocenił(a) film na 1
wilczekstepowy

coś Ty, nigdzie nie widze :(

Lolkie

Dziwne to wszystko, skoro był grany w polskich kinach to powinien już być gdzieś dostępny.

ocenił(a) film na 1
wilczekstepowy

Bd dawać znać jak znajde :)

Lolkie

Dobrze. Ja również będę o Tobie pamiętał i dam znać jeżeli na coś się natknę. ;)

Lolkie

Znalazłem takie coś z niby napisami po polsku ale wydaje mi się, że to może być oszustwo: http://www.downburg.com/movie/3477554-snezhnaya-koroleva-2-snezhnyy-korol/subtit les

Rejestrować nawet się nie próbowałem. Ale tak na wszelki wypadek podsyłam, może Ty znasz tę stronkę albo ktoś z Twoich znajomych i może potwierdzić, że jest "czysta"? Dla mnie za bardzo podejrzana.

ocenił(a) film na 1
wilczekstepowy

kurde podejrzane faktycznie....a to jest w ogole po polsku?

Lolkie

Są tam dwie flagi sugerujące, że są to napisy w języku polskim tylko, że ta cala otoczka związana z rejestracją jest jakaś podejrzana. Pachnie to podpuchą. Może zaraz zapodam ten link na forum głównym, może inni będą coś lepiej wiedzieli na temat tej stronki.

ocenił(a) film na 1
Lolkie

Niestety, ja już się poddałem z szukaniem polskich napisów i obejrzałem film w języku rosyjskim. Film mi się podobał, chociaż nie wszystko zrozumiałem w stu procentach. No i moim zdaniem był nawet zabawny.

Życzę powodzenia. :)

ocenił(a) film na 1
wilczekstepowy

dzięki!

Lolkie

Jeśli nadal czekasz to tu jest z napisami: films4free.pl/film-online/19202-krlowa-niegu-2-2014


Usuñ wszystkie spacje w linku.

ocenił(a) film na 1
ZYWIEC0

dziękuje!

ocenił(a) film na 6
Lolkie

zalukaj

ocenił(a) film na 8
Lolkie

Od pewnego czasu można go kupić z różnymi czasopismami więc łatwo znajdziesz wersję ze świetnym dubbingiem.

ocenił(a) film na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones