PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744496}
6,4 13 827
ocen
6,4 10 1 13827
5,0 4
oceny krytyków
Kryptonim HHhH
powrót do forum filmu Kryptonim HHhH

taki sobie

ocenił(a) film na 5

Aktor nie pasuje do Reinhard Heydrich. Coś mi nie pasuje w tym filmie - chyba pobieżne pokazanie historii Reinharda. 5/10

ocenił(a) film na 5
magik30

Zupełnie inna fizjonomia, no ale jak ktoś już tu zauważył, to nie aktor grający Heydricha jest największym problemem ale "przezroczyści" zamachowcy - ich los był mi nieomal obojętny a inne drugoplanowe postaci znacznie bardziej zapadły w pamięć. Film na 5+

ocenił(a) film na 6
magik30

a ja chciałbym sobie aby nasza rodzima kinematografia tworzyła tak pobieżne filmy dotyczącego tego okresu naszej historii

ocenił(a) film na 5
typisb

czekamy na dywizjon 303 :) Ten film tworzyły az 4 kraje :) Ale szkalowanie Polaków całkiem dobrze idzie polskojęzycznym reżyserom prym wiedzie Holland

ocenił(a) film na 6
magik30

to pewnie w Boisku bezdomnych szkaluje, nie to chodzi o Gorzkie żniwa...

ocenił(a) film na 6
typisb

Jakoś początek zaczyna wciągać zostajemy przeniesieni w inne czasy oczywiście w okrutne czasy .Potem jakoś film przemyka tak nie spodziewanie mnie bardziej łapała senność a końcówka można powiedzieć daje po garach .Trochę idzie czuć tego ducha tamtych brutalnych czasów .6/10

ocenił(a) film na 3
magik30

Zgadza się, oglądając to na HBO (dobrze że lektor wypowiedział "cwanie" dobrze ten tytuł) miałem poczucie że z tym filmem, głównym aktorem jest coś nie tak. Tak się w to wczułem, że z nudów dosłownie zasnąłem. Jak dla mnie ocena 3.

ocenił(a) film na 5
SpecialBoy

mi też aktor do tej postaci nie pasował. ;)

ocenił(a) film na 3
magik30

Przez cały film nic się nie dzieje, dopiero na końcu coś się rozkręca :/

ocenił(a) film na 7
martha912

Kiedyś jak podrośniesz zrozumiesz, że akcja w filmie nie oznacza samego biegania, skakania, jeżdżenia autem, walki itp. Akcja filmu to po prostu dobra fabuła. Ten film nie jest jakiś rewelacyjny, taki do obejrzenia, ale twierdzenie, że nic się nei dzieje to chyba pomyłka. Było parę scen trzymajacych w napieciu czy zapadających w pamięć.

ocenił(a) film na 3
Alex_Tyler

Oglądałam już całkiem sporo filmów, które o wiele bardziej zapadają w pamięć, owszem, jeszcze wiele przede mną, jednakże z przykrością stwierdzam, że film nie powala NAWET fabułą. Oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie.  Poza tym sam przyznałeś, że ten film to nic specjalnego a wystawiłeś 7? Trochę obiektywizmu.

ocenił(a) film na 7
martha912

Nie pisałem, że nic specjalnego, tylko że nie jest rewelacyjny aby dać mu najwyższe noty 9-10. To jest po prostu dobry film, a 7 w skali Filmweba to właśnie dobry. Nie jest arcydziełem, ale ma dość ciekawą fabułę, odbiegającą od schematów, dobre role aktorów i klimat.

ocenił(a) film na 3
Alex_Tyler

Nasze zdania baaaardzo się różnią, pozdro

ocenił(a) film na 7
magik30

To prawda, ale znaleźć aktora z taką "buzią" jaką miał Heydrich (sprawdźcie w necie) jest chyba niemożliwe.

ocenił(a) film na 5
Swiadeknaoczny1

ogłądało sie nocą film :)

ocenił(a) film na 7
magik30

Tak ;) ale myliłem się co do aktora z twarzą Heydricha. W filmie "Operacja Anthropoid" aktor grający Heydricha jest łudząco podobny do niego.

ocenił(a) film na 5
Swiadeknaoczny1

faktycznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones