PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165693}
6,9 30
ocen
6,9 10 1 30

Kyokuskin kenka karate burai ken
powrót do forum filmu Kyokuskin kenka karate burai ken

Karate Bearfighter

ocenił(a) film na 7

Druga część trylogii o Oyamie. Nasz bohater (grany rzecz jasna przez Chibę) z mistrza karate przeobraził się w menela chlejącego ciągle sake i robiącego burdy w szkołach karate i barach w których przesiaduje całe dnie. Pewnego wieczoru, w jednej z takich mordowni spotyka swojego dawnego kolegę z wojska, obecnie będącego gangsterem. Stary znajomy proponuje mu pracę w charakterze ochroniarza na co Oyama chętnie się zgadza. Po pewnym czasie nasz bohater poznaje dwóch oszustów z których jeden, udając właśnie Oyamę, zarabia na naiwności ludzi sprzedając im magiczne karteczki (?). Mimo początkowych niesnasek Oyama zaprzyjaźnia się z mężczyznami i odchodzi z yakuzy. Niestety niedługo po tym, karateka znowu będzie musiał stanąć do walki i dokonać zemsty za śmierć bliskich mu osób...

Film składa się z dwóch części gdzie w tej drugiej mamy tytułową walkę z niedźwiedziem. Bardzo fajna historia, sporo lepsza niż ostatnie w trylogii "Karate For Life" ze świetnymi walkami i sporą ilością wątków dramatycznych.

ocenił(a) film na 7
dansol20

Ktoś się chyba pomylił w obsadzie, bo miała być Etsuko Shihomi, a jej nie było :(

ocenił(a) film na 7
Damar3478

aż z ciekawości przejrzałem ten film i faktycznie nie widać tam Etsuko a raczej ciężko byłoby nie zauważyć takiej piękności... za to jedną z głównych ról gra Yumi Takigawa która w ogóle nie została wpisana do obsady na filmwebie. Zresztą co tu się dziwić, zostało dodane tylko 6 nazwisk także siłą rzeczy brakuje wielu aktorów plus są pomyłki, ktoś typowo wrzucił obsade na przysłowiony odp****ol się, byleby dostać punkciki od moderacji

ocenił(a) film na 7
dansol20

Sonny z Etsuko grali razem w ponad 20 filmach, więc ktoś dokładnie tego nie sprawdził, czy i tym razem tak było. Co do moderacji na tej stronie, to szkoda nawet komentować xD

Mi też się Etsuko podoba, dlatego liczyłem, że się tu pojawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones