PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725658}

Lwia straż: Powrót

The Lion Guard: Return of the Roar
5,2 1 278
ocen
5,2 10 1 1278
Lwia straż: Powrót
powrót do forum filmu Lwia straż: Powrót

Jakaś Pomyłka

ocenił(a) film na 4

Czekałam na pierwszy odcinek, specjalnie nastawiłam budzik na 9:00 rano.
Zaczyna się... Po prostu zrobiło mi się smutno, tak zepsuć moją ukochaną bajkę.
Wychodzi na to, że fabuła dziejąca się w Czasie Simby w sumie nie istnieje bo zastajemy Kiare ( córke Simby) jako dziecko gdzie w 2 części pod koniec była już prawie dorosła... Do tego zupełnie nie przypomina siebie, spokojna i opanowana.
Wszystkie postacie wyglądają jak miniatury swoich pierwowzorów, mają za krotkie nogi, za duże głowy, hieny to już totalna pomyłka.
Nie rozumiem jak film który wyszedl w 1994 (TLK 1 część) przedstawił bardziej realnie zwierzęta niż film z bieżącego roku? Najlepiej to widać gdy zwierzęta biegają a raczej suną po ziemi niczym kucyki Pony..
Sama historia nie jest zła ale wykoanie i grafika - porażka.

ocenił(a) film na 6
Paulineeee

Akcja dzieje się między wydarzeniami z 2 filmu - po spotkaniu Kovu jako dziecko i przed pierwszym polowaniem jako nastolatka.

ocenił(a) film na 4
WesolyBerserker

Jest to gdzieś potwierdzone? Siostra ogląda to i niekiedy jak z nią obejrzę to np widzę młode hieny itp a z tego co wiemy z pierwszych części hieny zniknęły po śmierci Skazy. Nie jestem na bieżąco z odcinkami więc nie wiem czy występuje tam postać Kovu, Ziry itp. Wiesz coś na ten temat?

ocenił(a) film na 6
Paulineeee

To nie są te same hieny, nie jest potwierdzone czy są spokrewnione jakkolwiek z tymi z filmu. Jest też odcinek gdzie pojawia się Zira i jej rodzina. Kovu mówi tam że kiedyś spotkał się z Kiarą, a że obydwoje są jeszcze młodzi to znaczy ze serial dzieje się między wydarzeniami z czasu Simby
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones