Po licznych przygodach w Nowym Jorku, ulubiony Misiek całego świata myślał, że może nareszcie odsapnąć. Nic bardziej mylnego – nowa przygoda ... czytaj dalej
"Misiek i chiński skarb" jest trzecią częścią animowanego cyklu. Nie sądzę więc, by jakiekolwiek przestrogi mogły zdziałać, jeśli ktoś widział już przygody Miśka w Nowym Jorku oraz...Dwóch Miśków, również w Nowym Jorku. Poczucie obowiązku jednak każe mi ostrzec wszystkich przed tą animacją.
Podoba mi się animacja, przypomina mi bajki jakie lecą w TV i to jest plus, bylem na wcześniejszej części z dziećmi mojej kuzynki i bardzo nam się spodobało! <3
Młodsza siostra jest straszną hejterką bajek z księżniczkami i ciąga mnie na wszystkie inne xd więc my na Miśku na pewno się pojawimy, choć jedynki nie widziałyśmy ..
Zapytałem moją Helenę lat 5 ile dajemy gwiazdek - 10 tata za super miśka. A po filmie musiałem pokazywać na mapie gdzie te Chiny :) Miły film