PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 59 984
oceny
6,9 10 1 59984
6,4 7
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

Mnie dziwi, że nie posadzili na parę lat tego maszynisty, który opuścił ten pociąg na początku. półgłówek wyskoczył sobie z lokomotywy a potem spasiony idiota nie potrafił jej dogonić. No debil po prostu. Debil i tyle. Wyrzucenie z pracy to za mało. Powinni go wsadzić za kratki i jeszcze co roku pokazywać w telewizji z dopiskiem "Patrzcie. Oto gruby Imbecyl, co wyskoczył z pociągu, którego potem nie potrafił dogonić".
Powinno być jakieś doroczne święto piętnowania takich półgłówków.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

spokojnie to tylko film :)

ocenił(a) film na 8
Goldencar

Ale oparty częściowo na prawdziwej historii pociągu w Ohio ;)

ocenił(a) film na 9
Filmowiec1234_filmweb

Sony West w prawdziwym życiu nawet za stawienienie się po pijaku w dyspozytorni ruchu kolejowego i spowodowanie zderzenia pociągów w którym zginęło 16 osób też nikt tak naprawdę nie poniósł odpowiedzialności karnej a mówię tutaj o katastrofie z 2012 roku we wsi Chałupki

ocenił(a) film na 7
camilkovalczyk

Tylko że we wsi Chałupki a dokładnie to na posterunkach Sprowa i Starzyny nikt nie był pijany, więc przestań wypisywać takie brednie jeśli dokładnie nie znasz szczegółów tego wydarzenia. Co do poniesienia kary to oboje dyżurni ruchu siedzą. Wiem, bo tak się składa, że mieszkam w tej samej miejscowości co p. dyżurna i również niedaleko jest drugi posterunek.

ocenił(a) film na 9
snake_plissken84

Zarzucasz mi pisanie głupot a sam nie jesteś lepiej poinformowany lepiej zacznij uważnie i ze zrozumieniem czytać bo ja nigdzie nikogo nie oskarżam co najwyżej ciebie o to że nadinterpretowujesz moją wypowiedż

ocenił(a) film na 7
camilkovalczyk

A co przed chwilą napisałem na temat dyżurnej i odpowiedzialności za Szczekociny?

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Odsyłam do słownika. Sprawdź co oznacza "dokładnie"

ocenił(a) film na 2
Filmowiec1234_filmweb

"Częściowo" to duże słowo. W rzeczywistości maszynista dostał zawału i jakiś koleś "z branży" wskoczył tam i zahamował :) Ale ameryka, to ameryka!

ocenił(a) film na 8
Sony_West

W epilogu jest mowa, że tymczasowo pracuje w branży gastronomicznej, to 'tymczasowo' może sugerować, że jest kucharzem więziennym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones