PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 59 927
ocen
6,9 10 1 59927
6,0 8
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

... i miłośnik metod partyzanckich - prawdę powiem Wam... Starczyło na trasie gdzieś "w lesie" odkręcić lewą szynę od podkładów na odcinku 10m i lekko ja przesunąć na zewnątrz od osi toru... Znaczy film potrwał by 5 min. a widzowie wyszli by z sali nie ogłupieni, a film ile by zarobił.... Bo koszt produkcji by spadł. GNIOT JAKICH MAŁO! Logika bliska fajnym skądinąd "Gwiezdnym Wrotom" serialowym gdzie co planeta to humanoidy mówiące poprawną angielszczyzną (z wyjątkiem serii Universe)

ocenił(a) film na 8
BSG_fun

no ale... pociąg by się wykoleił, jak planowali to zrobić najpierw(Connie zasugerowała znaczy się), to nie, bo straty towaru(biznesmeni), później chcieli to zrobić ale zaufali nowej technologii, widać nieprzystosowanej.

ja wiem że odpowiedź po 2 latach, ale obejrzałem dziś dopiero :)

ocenił(a) film na 8
BSG_fun

a na samym początku myśleli że jedzie 5x wolniej, dlatego też nie wykoleili :)

ocenił(a) film na 5
BSG_fun

Jako technik budowy dróg kolejowych to już lepiej zamilcz. To jest wbrew logice, aby robol kolejowy wypowiadał się na temat kręcenia filmu rozrywkowego.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

hahaha

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Wiesz jak technik i to dróg kolegów to nie robol bo jakieś tam kwalifikacje trzeba mieć ale co do twojego posta to się uśmiałem :D hehe .Choc zgodze sie w koncu jezeli wbrew logiki to w sumie tak filmy Akcji odpadają horror to już całkiem :D A no Thrillery z seryjnym gwałcicielem :D Który byłby skuty na glebie za nim by porządnie gacie ściągnął :D

BSG_fun

Cześć! Tak sobie pomyślałam, że może spodobałby Ci się S01E02 serialu Numb3rs, skoro jesteś związany z tematem kolei :) Całkiem fajnie się ogląda, ale pewnie też znajdziesz niedociągnięcia. W każdym razie taka polecajka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones