PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8171}

Noc na Ziemi

Night on Earth
7,9 43 800
ocen
7,9 10 1 43800
7,2 26
ocen krytyków
Noc na Ziemi
powrót do forum filmu Noc na Ziemi

Nie wiem, może mam jakieś prostackie poczucie humoru, może czegoś nie rozumiem, ale opowiadanie o owcach i żonie brata jakoś mnie nie bardzo śmieszy. I to mimo dobrej gry Benigniego.
Rozbroiła mnie za to część nowojorska. Helsińska bardzo poruszająca - i to nie tylko z powodu opowieści taksówkarza.

gwgwgw15

Mnie to bawiło, ale w ramach poetyki absurdu. Bez tego chamskie jak w mordę strzelił.

ocenił(a) film na 6
gwgwgw15

Mam identyczne odczucia i też spodobały mi się w sumie chyba tylko Helsinki i Nowy York. Gra Benigiego była dobra, ale humor przypominał polskie kabarety zmieszane z flipem i flapem, nawet jak tak miało być to nie da się tego przejść. Choć dla mnie i tak największym minusem jest muzyka :-/. Miejscami bałem się, że do taksówki zaraz wejdzie Tom i Jerry na co wskazywała muzyka, rozumiem jeszcze w latach 50, ale to 91.

ocenił(a) film na 7
gwgwgw15

Mnie też zupełnie to nie to rozśmieszyło. Złapało mnie tylko obrzydzenie i to chyba jedyna słuszna reakcja. Za to część nowojorska 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones