PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630385}
7,2 1 573
oceny
7,2 10 1 1573
O ssak han Yeon ae
powrót do forum filmu O-ssak-han Yeon-ae

5/10

ocenił(a) film na 4

Niestety tylko średni... fajna historia ale zdecydowanie niewykorzystany potencjał... Mimo, iż w pewnych chwilach film był zabawny to wolałbym tą historię w innym gatunku. Film ciężko się ogląda, nieco się dłuży.

reptile2006

Ja wytrzymałam tylko do połowy, tak mnie nudził. Może gdyby jeszcze było na kim oko zawiesić, ale główny bohater jakoś nie przypadł mi do gustu. Film momentami lekko zabawny, ale nie na tyle, żeby się pokładać ze śmiechu. Co najwyżej lekki uśmiech. Jako horror w ogóle nie był straszny (przynajmniej w tej pierwszej połowie), a fabuła nieco dziwaczna i trochę głupawa, chyba typowa dla komedii romantycznych, więc jak ktoś za nimi nie przepada, to nie polecam.

ocenił(a) film na 3
reptile2006

Zgadzam się z obiema opiniami. Jestem w trakcie seansu i do końca filmu zostało mi ponad pół godziny, a już nie daję rady więcej. Tak jak wcześniej wspomniano - niewykorzystany potencjał. Mógł z tego powstać dobry dramat z elementami horroru, a ostatecznie przerodziło się w kiepski romans. No i bohaterowie jacyś tacy nijacy.

ocenił(a) film na 6
Jung_Ahiru

Takim filmem właśnie jest "OKO". Ten to coś na miarę parodii. Nie wyszła ani komedia romantyczna, ani horror.

użytkownik usunięty
reptile2006

Niestety, ale muszę się zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones