PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 426
ocen
6,5 10 1 87426
5,3 23
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Po wczorajszej premierze filmu Pitbull jestem podbudowany, bałem się o ten film, ale koniec końców Pasikowski powrócił w dobrym stylu. Zdjęcia i muzyka mistrzostwo świata, gra Stoińskiego, Mohra i oczywiście Dorocińskiego to najwyższa półka, Doda Rabczewska grała dobrze i rzetelnie, były sceny w których była wręcz świetna. Trochę Pan Pazura zniknął. Sceny pościgów doskonale zrealizowane, film zachował odpowiednią dynamikę, a sama historia jest ciekawa i sądzę że się widzom spodoba. To zupełnie inny film niż Patryka Vegi, bez przekleństw w każdym zdaniu, z błyskotliwymi dialogami i naprawdę śmiesznymi momentami. Jest inny od od poprzednich Pitbulli ale bliższy serialowi i to mi się bardzo podobało.

ocenił(a) film na 8
zjakzajac

Ważne słowo - dynamika, to właśnie sprawia, że ten film się trzyma kupy :)

ocenił(a) film na 9
Maja_90

i jeszcze bardzo dobrze zmontowany jest :)

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Dynamika to szczególnie w ostatniej scenie strzelanej. Prowadzenie kamery bardzo fajnie zrobione chociaż to nie odkrycie Ameryki. Najlepszy jest tutaj ogólny klimat

ocenił(a) film na 6
zjakzajac

zgadzam się zwłaszcza co do Dody, miała dosłownie dwa momenty, w których mi nie specjalnie podeszła, a tak to pod wrażeniem, Pasikowski ma wpływ na ludzi :)

ocenił(a) film na 9
robpatrick

bo dokładnie wie czego oczekuje od swoich aktorów :)

ocenił(a) film na 9
zjakzajac

W rolę weszli też świetnie Ci gangsterzy z Czeczeni- mocne to bylo

ocenił(a) film na 9
justinelove

chyba Armeni :)

ocenił(a) film na 8
Jonny_the_huge

Jak już to Ormianie - mieszkańcy Armeni. A w filmie byli Czeczenii o czym zresztą wspominał Hycel

ocenił(a) film na 9
lukczwa84

Racja to Ormianie ale to w serialu, tutaj Czeczeni

ocenił(a) film na 9
justinelove

tak siak czy owak wygladają groźnie

ocenił(a) film na 8
zjakzajac

Racja, tutaj właśnie widać różnicę w doświadczeniu. Dobry powrót do tego co najlepsze.

ocenił(a) film na 9
zjakzajac

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Po wyjściu z kina miałam ochotę wrócić i obejrzeć jeszcze raz. To nie są kolejne "Kobiety Mafii" tylko film, gdzie wszystko ma sens. Film jak dla mnie mistrzostwo!

ocenił(a) film na 9
Sylwia23_fw

Ja po kilkadziesiąt razy oglądałem Demony Wojny, Psy czy Reich, z tym raczej będzie podobnie, ta produkcja ma wszelkie cechy do tego żeby do niej wracać.

ocenił(a) film na 7
zjakzajac

Ten film to już w tym roku będzie klasyką polskiego kina sensacyjnego. Tylko pogratulować Pasikowskiemu.

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Będzie się go dobrze oglądała, zwłasza z kumplami tak jak inne stare klasyki Pasikowskiego :)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
zjakzajac

To nie ocena na wyrost Vegowe były słabe ten to rasowy pitbull.

ocenił(a) film na 8
zjakzajac

Mam nadzieję że to nie zakończenie serii. Jeszcze jest apetyt na pare pitbullowych produkcji.

zjakzajac

Mimo wszystko czekam na kontynuację :)

ocenił(a) film na 9
zjakzajac

Muzyka na samym końcu przypomina tę z Gomorry :
https://www.youtube.com/watch?v=XndCnIAEUhQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones