PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714800}
5,9 37 282
oceny
5,9 10 1 37282
4,2 10
ocen krytyków
Rampage: Dzika furia
powrót do forum filmu Rampage: Dzika furia

Wlasnie wyszedlem z kina. Akcja jak i efekty specjalne na wysokim poziomie, wizualnie film wyglada bardzo dobrze. Humor w filmie tez calkiem niezly, jednak przed seansem polecam sie rozpedzic i uderzyc mocna glowa w sciane poniewaz glupot jakie sa w tym filmie nie da sie ogladac z dzialajacym rozumem. Czuje sie lekko zgwalcony intelektualnie, pod koniec ostatniej walki mialem ochote wstac i krzyczec "USA USA USA"

ocenił(a) film na 8
drachio

Takie już jest amerykańskie kino rozrywkowe i reszta świata albo je akceptuje albo nie. Ja już dawno temu je zaakceptowałem i służy mi do rozrywki.
Jakbym miał walić barana w ścianę przed każdym filmem gdzie logika nie istnieje to już by nie było ściany :-), że wspomnę choćby ostatniego Spider-Mana w którym Iron Man spawa statek na wodzie albo Konga w którym dziewczyna próbuje podnieść śmigłowiec.
Co do Rampage, w grę grałem i trudno było się spodziewać, że film na jej podstawie będzie pozbawiony absurdów.

ocenił(a) film na 7
alex_gawlas

Ogółem obawiałem się że film mnie rozczaruje, a naprawdę czuje się pozytywnie zaskoczony. :)

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

I co to nam "ogółem" mówi o konkretnych przemianach zachodzących w Tobie? ;-)

Uh_Huh

To, że każdy może ocenić film wg siebie ... używaj inteligencji we właściwym kierunku.

ocenił(a) film na 5
Gitkolo

"To, że każdy może ocenić film wg siebie "

Co oznacza ocenianie filmu według siebie? "Siebie" jako kryterium? To zdanie nie ma sensu.

"... używaj inteligencji we właściwym kierunku."

A to już jest zupełna aberracja językowa. Czy Ty jesteś obcokrajowcem? Wówczas można to wybaczyć i poinformować, że twoja wypowiedź nie jest częścią języka polskiego, bowiem nie ma w języku polskim sensu.

Natomiast słowo ogółem na pewno nie znaczy tego, co sugerujesz. Pytanie - co znaczyło wedle użytkownika arieljarosz? Co ciekawe - u niej dziwaczne użycie a kolejny, który używa niezgodnie z regułami - wydaje się rozumieć. Ale jaja!

Uh_Huh

Niestety nie zrozumiałeś. No cóż ...

Pozdrawiam Cię serdecznie.

ocenił(a) film na 5
Gitkolo

Obowiązkiem używających języka jest formułować swoje myśli w sposób zrozumiały. Nie da się zrozumieć bezsensów w rodzaju "używaj inteligencji we właściwym kierunku". Inteligencja to nie jest coś co się używa, tylko miara zachowań, nie ma własności przestrzennych. A że Tobie się wydawało, że jakaś myśl przekazujesz... to inna sprawa. Ludzie często mają takie wrażenie, ale nie zawsze jt to prawda. Coś tam sobie myślą, ale nic obiektywnego.

To "no cóż" i sugestia, że nie zrozumiałem Twojego - wybacz - bełkotu miała w naszej wymianie zdań jakoś zrobić na mnie wrażenie? Podobnie jak rzekomo serdeczne pozdrowienia wobec nieznanej osoby?

Kolego, przestań bawić się w pozory. Szkoda na to czasu. A jak chcesz wpłynąć na kogoś czy przekazać swoje myśli w rozmowie na FW czy gdziekolwiek indziej, to zrób to z sensem, posługując się poprawną polszczyzną. To jest możliwe.

Wybacz ostrość, ale sam mnie zaczepiłeś. A ja nie lubię chaosu.

Uh_Huh

Haha, waść masz język jak brzytwa. Jak się będę golił, języka od waści pożyczę... ;-)))

Uh_Huh

hahaha, ja tam znam całkiem inteligentnych głupców :DDD

ocenił(a) film na 8
Uh_Huh

"...inteligencja to nie jest coś co się używa." BUAHAHAHA. Brawo Ty.

alex_gawlas

W pierwszej minucie filmu chciałem wziąć się za spisywanie listy absurdów, a w drugiej stwierdziłem że ten film jest lista sama w sobie.

ocenił(a) film na 8
alex_gawlas

Dokładnie takie kino służy jedynie do rozrywki.Dla mnie bardzo dobry,widowiskowy film.Dużo dobrego humoru,oraz pełen akcji.Jako fan,Godzilli i King Konga jestem pod wrażeniem tej produkcji.

ocenił(a) film na 4
drachio

Zastanawiałem się czy obejrzeć ten film, bo wiadomo, że to strata czasu, ale obejrzałem dla beki.
5/10 bardzo naciągane to chyba w miarę adekwatna ocena dla tego filmu.
Bez sentymentów powinno być 4/10

drachio

Ale się uśmiałem
Gratuluje
Bardzo w punkt i ironicznie.

ocenił(a) film na 5
drachio

Zasiadając do tego filmu wiedziałam, że absurd będzie gonić absurd, ale już pierwsza scena przekroczyła tę granicę - pękająca szyba w kapsule ratunkowej.

ocenił(a) film na 1
drachio

Jeżeli ktoś posiada mózg i ma powyżej 9ciu lat to wyłączy ten film po 30 minutach oglądania.
Co ty Myślałeś idąc to kina na ten film?
Nie widziałeś plakatu i poszedłeś na ślepo i zawiodłeś sie że to nie film psychologiczny? haha

ocenił(a) film na 7
drachio

A może jakieś konkrety, czy kolejny ogolony ogólnik ze strony argumentów przeciw?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones