PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714800}
5,9 37 316
ocen
5,9 10 1 37316
4,2 10
ocen krytyków
Rampage: Dzika furia
powrót do forum filmu Rampage: Dzika furia

Tyle w temacie...coraz bardziej ambitne kino..

dominik1980

A zobacz na jakie filmy chodzą ludzie i jakie filmy najwięcej zarabiają. Mimo tego i tak dużo ambitnych produkcji powstaje.

_Zero_

Ja nie mówię że mają kręcić same ambitne filmy też oglądam chałturę czasem ale dla mnie filmy takie jak powyżej to pożywka dla dzieci a nie dorosłych .....ale zdaje sobie sprawę że intelekt ubożeje na świecie..

dominik1980

Kolejny inteligent się znalazł.

Ryloth

Nie trzeba być inteligentem żeby stwierdzić że dany film jest fantasy story dla młodszej widowni..

dominik1980

Inteligentem nie jest z pewnością ten, kto wartościuje gatunki.

Ryloth

Miło mi poznać kogoś mądrego,pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Dlaczego? Przecież to bzdura. W dodatku - "z pewnością". Lepiej zaczynaj zdania od "wydaje mi się, że" - będą zawsze prawdziwe (o ile nie skłamiesz).

Klasa tzw. inteligentów i klasa wartościujących gatunki posiada część wspólną. Z pewnością. :)

Uh_Huh

Tylko, że to nie jest moja opinia nt. filmu, a po prostu fakt. Stawianie jednych gatunków nad innymi jest idiotyczne, bo nie da się ich porównywać. Jeśli ktoś próbuje to robić, to można mu przypisać miano "znaffcy" i przejść dalej.

ocenił(a) film na 5
Ryloth

"Tylko, że to nie jest moja opinia nt. filmu, a po prostu fakt" Przepraszam, ale co masz na myśli? Swoją opinię odnośnie do kryteriów użycia terminu "idiota"? To, że to jest fakt, to jest Twoja kolejna opinia. Inna sprawa, że opinie mogą być prawdziwe. Nie jest zatem poprawna opozycja fakt vs. opinia.

"Stawianie jednych gatunków nad innymi jest idiotyczne, bo nie da się ich porównywać"
1. Potrafisz uzasadnić swoje zdanie, wyrażone w poprzedniku (po słowie "bo")?
2. Dlaczego wydaje Ci się, że warunkiem różnej oceny gatunków jest ich "porównanie"? wiem, ze wielu to powtarza, ale nie świadczy to za prawdziwością tej opinii. Czy ten fakt, że wielu to powtarza jest powodem, dla którego Ty utrzymujesz tę opinię czy też jakoś to wywnioskowałeś? Podzielisz się tym rozumowaniem?
3. Nie dostrzegasz, że ocena w jakimś wspólnym aspekcie, jakakolwiek by była, 2 x-ów już jest ich porównaniem? Być może nietrafnym, ale jest. Zatem da się porównać. O jaki rodzaj porównania zatem Ci chodzi?

Raz jeszcze. Lepiej zaczynaj zdania od "wydaje mi się, że" - będą zawsze prawdziwe (o ile nie skłamiesz).

ocenił(a) film na 7
Uh_Huh

Jaki ojciec, taki syn. Wykapany Pan Miodek!

dominik1980

Ten gniot zarobił już 350M, a taki blade runner 2049 ledwo 260M....żal.

wasyl_1980_2

Ja nie twierdzę że ten film jest zły,absolutnie.Moim ulubionym gatunkiem są np horrory,żadne inteligentne kino ale lubię też filmy na "poziomie" zauważyłem tylko że coraz więcej kręci się efekciarskich filmów gdzie nie trzeba w ogóle myśleć.

dominik1980

Zauważyłeś coś co dzieje się praktycznie od samego początku kina? Wow, cóż za spostrzegawczość! Jak tak dalej pójdzie za jakieś 20 lat zainwestujesz w wynalazek przyszłości - automobile i telegraf! xD

dominik1980

Po co w ogóle się tłumaczysz - to co piszesz w swoich komentarzach jest faktem czy to się komuś podoba czy nie. Też uważam, że od ostatnich co najmniej 10 lat w Hollywood kręci się coraz bardziej tandetne filmy i jeżeli Ci się nie podoba ta czy inna produkcja to masz prawo wyrazić swoje niezadowolonie. Film jest słaby i tak jak piszesz strasznie dziecinny. Myślę, że świetnie opisał to recenzent w swojej recenzji. Amen.

tomash74

P. S.
Chodzi mi o Marcina Pietrzyka i jego recenzję "Rampage" na Filmwebie.

dominik1980

Tyle w temacie, że jesteś dzieciak. Wyrosłeś z pieluszek i czujesz się teraz zbyt stary i ponad takimi filmami, a każdy dojrzały człowiek powie Ci tylko, że śmieszny w tym jesteś. :)

AbraCham

Dojrzały człowiek nie ocenia innych,można wygłosić swój światopogląd,spojrzenie np na dany film czy inne rzeczy ...ale nie oceniam innych i nie narzucam im swoich idei,bo mam trochę klasy.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
dominik1980

Ten film przekroczył wszelakie granice nawet w kwestii głupoty. Niestety niektórym, jak widać to w powyższych wpisach, trudno ten fakt pojąć. Hey

djrav77

No niestety

ocenił(a) film na 7
dominik1980

Czy nie po to istnieją filmy ze Skałą żeby wyłączyć na nich mózg i dobrze się bawić, pooglądać jak wielkie potwory rozwalają miasto i od czasu do czasu wleci jakiś suchar? Jest kino ambitne to musi być i kino "bezmózgie" a takie filmy gdzie mieliśmy tylko akcje istnieją od dawna, i nie ma nic w tym złego, nie wszędzie muszą być zawarte mądrości o ludzkiej egzystencji.

ocenił(a) film na 5
dominik1980

Idiokracja w pełni :)

ocenił(a) film na 6
dominik1980

Czy ty nie rozumiesz że ludzie poza ambitnymi filmami jak 12 małp, Efekt Motyla czy Donnie Darko - ludzie chcą się po prostu odmóżdzyć porzestać rozkminiać i popatrzeć jak przerośnięty Wilk i Goryl się leją rozwalając przy tym połowę miasta ??? Nie kumasz tej ideii ????? Piłes kiedys kurva alkohol ?? Powodzenia na Bombie np Memento oglądać, A takie rampage idzie jak najbardziej !!

mordarg

Jak najbardziej to rozumie ,nie kołka w dupie,piję czasem,kiedyś piłem za często, lubię zaszaleć,czasem obejrzeć coś "głupiego",pisałem tylko że coraz więcej takich produkcji się pojawia więc daje to do myślenia...albo ludzie są coraz bardziej poważni i szukają odstresowania w tego typu filmach,albo po prostu poziom intelektu spada w społeczeństwie...obawiam się że to drugie.

ocenił(a) film na 6
dominik1980

też tak uważam niestety =/

ocenił(a) film na 7
dominik1980

Komputery poszły do przodu i łatwiej zrobić efekciarski film. Czy kiedyś rocznie było więcej dobrej fabuły? Nie, ale na pewno było mniej efektów. Nie wiem czy warto doszukiwać się tu jakiegoś schematu.

ocenił(a) film na 5
dominik1980

Kim Ty kużwa jesteś aby oceniać poziom intelektu SPOŁECZEŃSTWA dzieciaku? Nawet Twój sposób formułowania myśli i przelewania tego na te proste forum jest tandetny.

mordarg

mam wrazenie, ze owy film jest wrecz za glupi, aby sie przy nim relaksowac

ocenił(a) film na 6
krzynu

Browar, wiadro i wchodzi na lajcie bo na trzeźwo to człowiek co chwilę ma ochotę "facepalma" trzaskać xD

mordarg

polecam ci obejrzec nowego robin hooda , tez podobne gowno xD

ocenił(a) film na 7
dominik1980

A kto Ci broni takie oglądać? A nie wrzucasz wszystkie tego typu do jednego worka. Może wtedy wypowiedzi będą bardziej ambitne.

uwieziona

Znasz cytat "ambicja dąży do celu,którego nigdy nie osiąga" jeśli nie to już tak ;-) a tak swoją drogą to ja już dawno zapomniałem o co chodziło w tym temacie ...

dominik1980

Tak sobie wszedłem poczytać opinie z racji dzisiejszego seansu na HBO i się zastanawiam nad twoim wpisem. Czy ty naprawdę spodziewałeś się ambitnego kina po Rampage: Dzika Furia? Kina ambitnego jest sporo ale nie dla mas. Wystarczy sobie poszukać.

Frank__Drebin

Nie chodziło tylko o ten film ale ogólnie o to co teraz się kręci,co świadczy o zubożeniu intelektualnym nowych pokoleń...Zresztą wystarczy włączyć wiadomości i widać co się dzieje ze społeczeństwem,apokalipsa coraz bliżej,mam wrażenie że ludzie przeszli lobotomię....

dominik1980

Od zawsze krecilo sie gowno i wydaje mi sie ze procent badziewia wcale nie jest wiekszy niz 50 lat temu. Historia weryfikuje i pamieta o tych dobrych filmach. Moze dlatego mamy wrazenie ze teraz tylko kaszane produkuja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones